Istanbul - Alışveriş - Alışveriş Merkezleri - Atrium
   
þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri
Marmara Forum Alışveriş Merkezi

Bakırköy
Tel: 0212 414 94 94
Web: www.marmara-forum.com.tr
Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı No:3
Bakırköy / İstanbul

Bir alışveriş merkezinden daha fazlası: Marmara Forum

Marmara Forum 300’den fazla ulusal ve uluslararası markayı bünyesinde barındıran bir alışveriş merkezinden çok daha fazlasını misafirlerine sunuyor. Mimari özellikleri, Türkiye’nin en çok salona sahip sineması, teknolojik mağazaları, ev dekorasyonu, fitness ayrıcalığı ve etkinlikleriyle ihtiyaç duyulan her şey tek bir alışveriş merkezinde, Marmara Forum’da bulunuyor.

İstanbul’da yeniliğin adresi olan Marmara Forum’da, her yaşa hitap edecek farklı konseptler yer alıyor. Modern ve ferah mimari özellikleri, güçlü mağaza karması, ilkleri sunması, yeni deneyimlerle bütünleşen eğlence ve alışveriş konseptleri ile bir buluşma noktası, her yaştan ziyaretçiler için bir alışveriş merkezinden çok daha fazlası…

Aydınlık ve rahat gezilebilir geniş koridorları  ile müşterilerine son moda trendlerini sunarken, açık hava terasları, Myforum eğlence stüdyosu, ve Marmara Forum Expo Center içerisinde yer alan Dünyanın en kapsamlı Uzay Sergisi ile de eğlence ve sosyal hayatı bir arada sunuyor.

300’den fazla marka…
Carrefoursa’nın 13 bin metrekare alana kurduğu ve Türkiye’deki ilk konsept hipermarketini içinde barındıran Marmara Forum’da Bauhaus, Türkiyenin en büyük Decathlon mağazası, Saturn, en büyük  Cinemaximum, Boyner, YKM, en büyük D&R, en büyük H&M, C&A, Play Bowling, Teknosa, Zara, Marks&Spencer, Bimeks, LC Waikiki ve FLO da metrekare olarak en büyük mağazalar arasında yer alıyor. 

Marmara Forum’da ayrıca Massimo Dutti’den Stefanel’e; Benetton’dan Mango’ya; Lacoste’tan Network’e, GANT’dan GAP’e ve Armani Junior’a kadar kadın, erkek, çocuk ve iç giyimde iddialı ulusal ve uluslararası markaların yanısıra Atasay, Altınbaş, Gülaylar, Assos ve Swarovski gibi mücevher markaları da bulunuyor.

Türkiye’nin en çok salona sahip sineması…
13 bin metrekarelik eğlence alanı, Çocuk Sokağı, Virtual World, bowling, sinema ve çocuk oyun alanlarıyla yenilikleri ve trendleri takip eden  Marmara Forum, aralarında REAL D ekrana sahip salonların da olduğu, toplam 16 sinema salonlu Cinemaximum ile Türkiye’nin en fazla salona sahip sinemasını bünyesinde barındırıyor. 

Teknolojinin merkezi…
11 bin 555 metrekarelik teknoloji alanında yer alan Alman teknoloji devi Saturn’ün yanı sıra, Teknosa, Bimeks, Sony, Arçelik, Siemens, Tefal ve Bosch gibi markalarıyla Marmara Forum, teknolojinin adresi.

 

Ev dekorasyonunun en moda markaları bir arada…
Bauhaus,  Zara Home, Chakra, Home Sweet Home, Penelope, Yataş, Step Halı gibi ev dekorasyon ve mobilya alanında 13 ayrı markaya ev sahipliği yapan Marmara Forum’daki ev dekorasyon alanı toplam 21 bin 350 metrekare.


Pure Jatomi Fitness  Marmara Forum’da
2900 m²  alanda yer alan Pure Jatomi Fitness, 3000’in üzerinde üyeye sahip. Kardiyo Seansları, mini basketbol sahası, bilardo, masa tenisi, internet cafe, dumble alanı ve ağırlık istasyonlarının yanı sıra Reebok’un yaratmış olduğu Fit To Flex ve Jukkari gibi diğer spor merkezlerinde olmayan dersleri de üyelerine sağlıyor. Her türlü spor ve egzersiz hareketlerinin yapılabildiği aletlerin bulunduğu Pure Jatomi Fitness’da her yaştan insanın bünyesine uygun programlar eşliğinde spor yapma imkanı sunuluyor. En son trendlerle donatılmış egzersiz alanları, grup aktiviteleri ve keyifli yaşam alanlarının tümünden günün her saati yararlanabiliyor.


Sosyal etkinlikler
Marmara Forum yıl boyunca pek çok kültürel ve sanatsal etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Bunların yanı sıra bünyesinde bulundurduğu farklı eğlence konseptleri de ziyaretçilere geniş bir yelpazede sosyal etkinlikler sunuyor. Türkiye’de ilk kez gerçekleştirilen MyForum Eğlence Stüdyosu, Çocuk Sokağı, Virtual World, NASA: A Human Adventure Uzay Sergisi, farklı yaş gruplarından pek çok ziyaretçiyi ağırlıyor.