Istanbul - Alışveriş - Alışveriş Merkezleri - Akmerkez
   
þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri
Maxi City

Telefon: (0212) 323 56 66
Web: www.maxi.com.tr
E-Mail: info@maxi.com.tr
Adres: ABC Yolu Boğaziçi A Blokları Önü 34460 İstinye


Hamoğlu Holding bünyesinde yer alan Maxi; İstanbul ve Trakya'nın kilit noktalarında yer alan 6 şubesiyle hizmet veriyor.

Diğer alışveriş merkezlerinden farklı olarak; tekbir çatı altında birçok iş kolunu bir arada barındıran Maxi'lerde böylece müşteri açısından zaman, avantajlı fiyat, iyi ve kaliteli hizmet sağlamaktadır.

Maxi City Silivri ile hizmet vermeye başlayan Maxi Alışveriş Merkezleri, bugün Maxi Center Tekirdağ, Maxi Center Topkapı, Maxi Center Haznedar, Maxi Center İstinye, Maxi City Çengelköy olarak toplam 6 merkezde bulunuyor.

İstanbul Anadolu yakasındaki alışveriş merkezleri arasında yerini alan Maxi Ciy Çengelköy tüketicilerin içerisinde aradıkları her şeyi bulabilecekleri, alışverişin yaşamla buluştuğu bir alışveriş kenti.

Yaklaşık 25.000 m2 kullanım alanı olan Maxi City Çengelköy, kapalı ve açık otoparkı, kalite ve ekonomiyi bir arada bulundurma özelliği ile alışveriş, eğlence, sinema ve yemek keyfinin tamamı tek adreste buluşuyor.

Maxi City Çengelköy'de tekstil,züccaciye, hediyelik eşya,spor malzemeleri,oyuncak, kırtasiye, yapı, mobilya, beyaz eşya ve ofis ekipmanları, taze gıda, temizlik malzemeleri, kuaför, çocuk alanıyla Maxi Cuisine'den fotoğrafçıya kadar geniş bir ürün yelpazesi bulunuyor. Maxi City Çengelköy'de 40'a yakın giyim firması, 15 cafe ve fast food ve 5 adet sinema salonu tüketiciye sunuluyor.