Istanbul - Alışveriş - Alışveriş Merkezleri - Millenium Metrocity
   
þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri
Town Center Alışveriş Merkezi
Bakırköy
Tel: 0 212 466 07 70
Adres: Town Center Alışveriş Merkezi İncirli cad. No:11 Kat:5 Bakırköy

Town Center Alışveriş Merkezi, farklı çizgisiyle ve modern yapısıyla
Türkiye'de bir ilk.

İstanbul'a yeni bir soluk getiren Town Center, sunduğu konforlu ortamıyla konuklarını şehrin tüm yoruculuğundan uzaklaştırıp ziyaretçilerini rahat, huzurlu ve seçkin hissettiriyor.
Town Center, modern mimarisi ve estetik yapısıyla Bakırköy'e bir ilki daha kazandırıyor. Teknolojiyi minimalist bir anlayışla birleştiren Town Center, şeffaf mimarisi ile zaman ve mekan kavramını buluşturuyor.

Keyifli alışverişleriniz için sizleri bekleyen Town Center'da modanın öncesi ZARA başta olmak üzere, Adil Işık, Camel Active, Adidas, Koton, Flo, Evaqns, Peacocks, Calire’s Miss Claire, Barbour, Tita, Vivid gibi birbirinden ünlü markalardan oluşan toplam 70 mağaza yer alıyor. LCW'de en büyük mağazalarından birini çok yakında Town Center'da açıyor.

Seçkinliği tercih edenlerin cazibeli mekanı haline gelen Town Center'da günün yorgunluğunu ve alışverişin keyfini ister modern tarzıyla Starbucks’da, isterseniz sıcak dekoruyla sizi daha enerjik kılan Nescafe'm'de çıkarabilirsiniz. Alışveriş maratonuna ara vermek istemeyenlerse; hızlı tercihler olarak deniz manzaralı yiyecek katında bulunan Bilakis ve Pizza Max gibi seçenekler ile Anadolum Ev Yemeklerinin leziz menüsünü tadabilir.

Teknosa, Step ve Braun gibi mağazalarla elektronikten aksesuara bir çok markayı buluşturan Town Center, Migros kalitesiyle, gündelik ev ihtiyaçlarınızı karşılayabilmenizi sağlıyor.

Havaalanına, E5'e, Bakırköy sahil yoluna yakın olması sebebiyle İstanbul'un her yerinden çok kolay ulaşılabilen Town Center, 500 araçlık 4 katlı kapalı otoparkıyla ziyaretçilerine ücretsiz ve güvenli otopark hizmetini de sağlarken, alışverişe ayırılan zamanı özel ve değerli kılmak isteyenler için ideal bir ortam sunuyor.