Istanbul - Alışveriş - Alışveriş Merkezleri - Boyner
   
þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri
Boyner

Wep: www.boyner.com.tr

ÇARŞIDAN BOYNERE

Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş., Türkiyede gıda dışı perakende sektörünün önde gelen gruplarından Boyner Holdingin bir üyesi olarak 1981 yılında Bakırköy mağazasıyla hizmete başladı.

Ardından Ankarada Kızılayda ve İstanbul Sultanhamamda iki mağaza açıldı. Bu dönemde Çarşı mağazaları tek markalı indirim mağazası olarak çalıştı ve kaliteli ürünleri hesaplı fiyatlarla müşterilerine sundu.

1985 yılı ile birlikte Çarşı mağazaları hizmet verdiği müşteri kitlesini büyük mağazacılık anlayışına uygun yeniliklerle karşılamaya başladı. Bu anlayışın ilk ürünü olan Altimod markalı ürünler 1985 yılından itibaren mağazalarda müşteri ile buluştu ve çok beğenildi. Çarşının o günlerdeki hizmet anlayışı müşterilerin isteklerini karşılarken müşteri lehine ek değer yaratmak olarak tanımlandı. Müşteri mutluluğunu hedef alan bu anlayış, 1989 yılında Türk perakendecilik sektöründe bir devrim niteliği taşıyan Çarşı Kredi kartının doğmasına yol açtı.

1990 yılına gelindiğinde artık büyük mağazacılığın evrensel üretim ve pazarlama ilkeleriyle yürüyen öncü ve yenilikçi mağazalar zincirinin başlangıç noktasına gelinmişti. 1991 yılında 7000 metrekarelik alanda açılan Maslak mağazası, kadın, erkek, çocuk, ayakkabı, spor giyim ve ev eşyası gibi ayrı departmanları ile mağazacılık sektörüne yepyeni bir anlayış getirdi.

Maslak mağazasını, alışveriş merkezleri içinde ilk ana mağaza olan Çarşı Capitol izledi. 1993 yılında açılan Çarşı Capitol mağazası, alışveriş merkezi içinde de departmanlı mağazanın başarılı olabileceğinin örneğiydi.

Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş bu büyük mağazaların ardından bir büyük adım daha attı, bu da başarıyla sonuçlanan halka açılma programı oldu.

1997 yılında halka açık ve perakendecilik sektörünün liderliğine yürüyen Çarşı mağazalar zincirine Smart adlı outlet zinciri eklendi.

1998 yılı yeni bir büyüme hamlesine sahne oldu. Bir yıl içinde Çarşı İçerenköy Carrefour, Çarşı Beylikdüzü, Çarşı Adana ve Çarşı Şaşkınbakkal mağazaları açıldı. Bu büyük adım, Çarşı mağazacılık anlayışını müşterinin bulunduğu her noktaya taşıyan yeni bir yaklaşımı hayata geçirdi. 2002 yılında Ankara Kavaklıdere mağazası ayrıca, Profilo ve Nautilus Alışveriş Merkezlerinde yeni mağazalar açılırken, 2003 yılında ise Metrocity Alışveriş Merkezinde yeni bir mağaza açıldı.

2003 yılında bayilik sistemi ile büyümeye başlayan Çarşı Büyük Mağazacılık Diyarbakır, Trabzon, Mersin, Denizli ve Konyada ilk bayiilerini açtı.

Çarşı Büyük Mağazacılık A.Ş, Boyner Büyük Mağazacılık A.Şye 11 ilde 20 büyük mağaza ve 8 ucuzluk mağazası devretti.

Çarşı'nın 1981'de Bakırköy'de başlayan ve bugün Türkiye'nin 11 ilinde 20 mağaza ile süren yolculuğu, Boyner adıyla devam ediyor. Boyner adının temsil ettiği kalite ve güveni sadece Türkiye'nin değil, bölge ülkelerindeki müşterilerinin de hizmetine sunmaya başladı. Yurtdışındaki ilk Boyner Mağazası olma özelliği taşıyan Boyner Moskova Mağazası, 2004 yılı Aralık ayında Moskova Mega Khimki Alışveriş Merkezi'nde açıldı.

Markalar
Boyner Mağazaları’nda giyimden ayakkabıya, kozmetikten aksesuara, ev dekorasyon ürünlerinden spor kıyafetlerine kadar pek çok farklı kategorideki ürünleri bir arada bulabilirsiniz. Aradığınız yerli ve yabancı markaların yanı sıra Boyner Mağazaları'nda kaliteli, popüler ve genç "Boyner Özel Markaları" da en uygun fiyatlarla sizi bekliyor!

Türkiye’de 8 farklı noktada hizmet vermekte olan Outlet Mağazaları’nın her birinde Kadın, Erkek, Çocuk ve Ayakkabı kategorilerinde ürünler sizleri bekliyor!

Genel Müdürlük telefonlarına ulaşmak için 0212 335 75 75 numaralı telefonu arayabilirsiniz. Pazartesi-Cuma 09:00-18:30 arası bizimle iletişime geçebilirsiniz. On-line alışverişlerinizle ilgili sorularınız için e-ticaret@boyner.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Firmanızın ihtiyacı olan hediye çeki ve kıyafet alımlarınız için Toplu Satış birimine başvurabileceğiniz gibi 0212 335 76 83 no'lu telefondan bize ulaşabilirsiniz. Başvurularınızı en kısa sürede cevaplandırılacaktır.

Boyner Anahtar sorularınız için: 444 22 77