Istanbul - Alışveriş - Alışveriş Merkezleri - Colony
   
þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri
Colony Outlet ve
Yaşam Merkezi

Sefaköy
Tel: ( 0212 ) 580 45 75
Adres: E-5 Londra Asfaltı Bağlar Mevkii Bağlar Caddesi, Sefaköy
Açılış Saati 10:00
Kapanış Saati 22:00

Colony'de tün günün keyfini çıkarın!..

İstanbul’un en yeni ‘outlet’ alışveriş merkezi Colony, size mutlu bir alışverişin yanı sıra eğlenceyi de vaat ediyor. Colony’e gelin, sadece hesaplı bir alışverişin değil, tüm günün keyfini çıkarın.

Alışverişin son dönem trendi malum, ‘outlet mağazalar’. Yerli ya da yabancı en kaliteli markalar, ihraç fazlası, seri ya da sezon sonu ürünlerini açtıkları outlet mağazalarında tüketiciye sunuyor.

İşte İstanbul’un en yeni alışveriş ve yaşam merkezi Colony, bu outlet mağazaların buluşma noktası olma özelliğini taşıyor.

Akıllı tüketicinin vazgeçilmez adresi olmayı hedefleyen Colony Outlet ve Yaşam Merkezi, bünyesinde YKM, Mudo, Fahri Kuz, Demirel, Vivid, Herry, Decorium, Step Halı, Quantum gibi dev markaların outlet mağazalarını barındırıyor.

Colony Outlet ve Yaşam Merkezi toplam 20 bin metrekarelik bir alan üzerine kurulu. Aslında bir dekorasyon merkezi olarak inşa edilmiş ancak bu konsepte dükkanlar kiralanamayınca alışveriş merkezine dönüştürülmüş. Şu an Colony’nin 48 mağazasının tümü dolu, buna rağmen kiralama talepleri had safhada.

Tasarımından ışıklandırmasına her şeyin ziyaretçilerinin rahatı düşünülerek hazırlandığı Colony’de yerli-yabancı dev markaların outlet, bir diğer deyişle fabrika satış mağazaları bulunuyor. Markaların sezon, sezon sonu, ihraç fazlası ürünleri en uygun fiyatlarla müşterilere sunuluyor.

Giyimden beyaz eşyaya, kozmetikten teknolojiye aradığınız her türlü ürünün hem en kalitelisini hem de en ucuzunu bulabileceğiniz Colony’e ulaşım da çok rahat. Sefaköy E-5 Karayolu üzerindeki alışveriş merkezine Bakırköy ve Avcılar’dan düzenli olarak ücretsiz müşteri servisleri bulunuyor.

Kendi aracıyla gelmeyi tercih edenler içinse bu defa ücretsiz kapalı otopark hizmete açık. Colony’nin tam önünde bir otobüs durağı ve üst geçit bulunduğunu da belirtmeden geçmeyelim.

Colony sadece alışveriş değil, aynı zamanda yaşam merkezi. Ziyaretçilerine alışveriş dışında keyifli zaman geçirme alternatifleri de sunuyor. Merkezin üçüncü katı yeme-içme mekanlarına ayrılmış.

Fast food’da Sultanahmet Köftecisi, Atom Tost, Gıdak, My Pide&By Dürüm ve Pizza Pizza, ev yemeklerinde anne mutfağı tadı sunan Kete, tatlılarda Özsüt, Şekercim ve King Waffle Cafe en lezzetli mönüleriyle müşterilerini bekliyor. Üçüncü katta bir de Nepa Music Club var, en son kasetler ve kitaplar tabi ki burada.

Yeme-içme mekanları demişken Cafe Key’i unutmak olmaz. Giriş katta yer alan Cafe Key, lezzetli pastaları ve farklı kahve çeşitleriyle beğeniliyor.

KONFORLU SİNEMA SALONLARI

Dördüncü kat sadece Cinemarine’e ait. Küçükçekmece’nin ilk sinema kompleksi olma özelliğini taşıyan Cinemarine’de tam altı sinema salonu var, koltuk kapasitesi ise 780. Bodrum, Muğla ve Turgutreis’ten sonra dördüncü sinema kompleksini açmak için Colony Outlet ve Yaşam Merkezi’ni seçen Cinemarine, konforlu sinema salonları için hiçbir masraftan kaçınmamış.

Yatar lüks koltuklar, yüksek tribün düzenine sahip geniş perdeli salonlar, son teknoloji ses sistemi, indirimli seanslar, salon girişlerinde fragman monitörleri, gişede yer seçme olanağı Cinemarine salonlarının özelliklerinden sadece birkaçı.

Tüm bu modernliğin ve rahatlığın yanı sıra Cinemarine’de bilet fiyatları da çok uygun: Tam 7, öğrenci 5 YTL. Emeklilere ve okullardan gelen öğrenci gruplarına ayrıca indirim yapılıyor.

Cinemarine’in üst katı, yani asma kat ise Playland’a ait. Aileler çocuklarını gözetmenlerin bulunduğu Playland’a güvenle bırakıp, çocukları doyasıya eğlenirken kendileri de alışverişin keyfini çıkarabilirler.

ÜRÜNLER KALİTELİ FİYATLAR OUTLET

Cinemarine ile birlikte 1 Temmuz’da hizmete giren MM Migros ise ilk outlet’ini Colony’de açan YKM ile karşılıklı olarak merkezin -1. katında. Pek çok markanın çok cazip fiyatlarla satışa sunulduğu YKM Outlet Colony müşterilerinin vazgeçilmezlerinden.

Zemin kattaki Fahrikuz Optik’te ünlü markaların geçmiş sezonlara ait gözlüklerini 50-75 YTL’ye satın alabilirsiniz. Step Halı’nın ‘bir alana bir bedava’ kampanyası 24 Temmuz’a kadar devam ediyor.

Eğer evlilik ya da evinizi yenileme planları yapıyorsanız Step Halı ve Decorium’a uğramadan Colony’den ayrılmayın deriz. Mudoutlet’in konsept bölümünü de es geçmemek gerek tabii.

Colony’de hangi markalar var?

YKM Outlet, Mudoutlet, Fahri Kuz Optik, Quantum, Step Halı, Demirel, Arnetta, Ravelli, Herry, Vivid, Bücürük, Saffio, N.g Style, Tita, La Femme, Centone, Lescon, Jason Jones triko, Süvari, Zenne, Lazzara, Madoc, Perfino Smeraldo, Abbate Depo, Decorium, Khylis Gümüş, Ted Lapidus, Siemens, Sony-Philips-Panasonic, Turkcell, Prenses Bijuteri, Altın İğne, Shiffa Home, Sebo Kuaför, Silver Lostra...