Istanbul - Alışveriş - Alışveriş Merkezleri - Kanyon
   
þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri
Kanyon

Büyükdere Cad. No:185 Levent
0212 281 08 00
www.kanyon.com.tr
Alışveriş alışkanlıklarınızı değiştirmeye hazır mısınız?

Türkiye’nin ve dünyanın en iyi markalarını bir araya getirmeyi ve şehrin yeni kalbi olmayı hedefleyen Kanyon, açıldı.

37500 m² alan üzerine kurulan dört katlı alışveriş merkezinde, yaklaşık 160 mağaza, bir gurme market, 9 sinema salonu, restoranlar, kafeler, barlar, bir spor ve sağlık merkezi ile açık-kapalı yüzme havuzu bulunuyor.

Açık havada, kentin sokaklarında dolaşıyormuş gibi alışveriş yapabileceğiniz Kanyon’da ortam su, yeşillikler ve doğal malzemelerle şekillendirildi.

Üstelik kış aylarında ısıtılan yürüyüş alanları sayesinde her mevsim açık havada alışverişin keyfine varacaksınız!Eczacıbaşı Topluluğu ve İş Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı tarafından hayata geçirilen Kanyon, sadece bir alışveriş merkezi olmanın da ötesinde, yeni bir yaşam alanı.

Burası şehirde nefes almanızı, eğlenmenizi, kendinizi yenilemenizi, arkadaşlarınızla bulumanızı, keyifli bir gün geçirmenizi sağlayacak bir ortam.

Burada sürekli gerçekleşecek canlı performanslar, sokak gösterileri, DJ şovları ise alışveriş deneyiminize yepyeni bir boyut katacak.

Tüm katlarda farklı bir konsept sunan Kanyon, her yaştan, her kesimden insana hitap ediyor!

Kat -2

Tüm aileye hitap ediyor ve aralarında bir süpermarket, bir “semt pazarı”, TeknoSa, Sony, Apple gibi elektronik mağazaları, Mandarina Duck, Accesorize, Paşabahçe gibi kadına yönelik ev ve aksesuar mağazaları ile Mothercare, Natalys gibi dünyaca ünlü çocuk mağazalarının yer aldığı bir mağaza karması sunuyor. Ayrıca bu katta yer alan açık meydan ise, canlı performanslar, sokak gösterileri ile sürekli bir sürpriz unsuru!

Kat -1

Kentli, dinamik, genç! 15-35 yaş arasına hitap eden Conbipel, Mango, Fornarina, Gas, Guess, Ottoman Empire, Pilgrim gibi yenilikçi, sıra dışı markaların yanı sıra, canlı DJ perfomanslarının yapılacağı, teknoloji odaklı bir dinlenme alanı da yer alıyor.

Zemin Kat

Müşterilerine en kaliteliyi ve en iyiyi, çağdaş bir yaklaşımla sunacak mağazalara ayrıldı. Türkiye’nin ve dünyanın en önde gelen markaları burada yer alacak, modanın kalbi burada atacak! Harvey Nichols, Vakko, Bally, Network, Tiffany&Co, Georg Jensen, Machka, Max Mara ve fazlası!

Kat 1

Restoranları, cafeleri, barları, spor mağazası, kitabevi, sinemaları ile serbest zamanlar için vazgeçilmez seçenekler! Intersport, D&R, Cinemars, Midpoint, Sosa, Konyalı, NumNum, Umami ve Hakkasan sadece bazıları…

Teknolojiye yakın, kent yaşamını seven, profesyonel iş yaşamının dışında da kendine özgü uğraşları olan, dünyayı tanımak isteyen ve yaratıcılığa önem verenler Kanyon’da aradıklarını fazlasıyla bulacak.