Istanbul - Alışveriş - Alışveriş Merkezleri - Götzen
   
þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri
Tekzen
Tel: 0 212 660 10 11
Adres: Çırpıcı Yolu 34720 Merter - Bakırköy/İSTANBUL
Web: www.tekzen.com.tr
Faks: 0 212 572 81 20

1994 yılında organize yapı market sektörünün öncüsü olarak, Türk-Alman iş ortaklığında GÖTZEN unvanıyla kurulan şirket, 1999 yılından itibaren yüzde yüz yerli sermaye ile TEKZEN unvanı altında faaliyetini sürdürmektedir.

Son 5 yıldır yapmış olduğu düzenli yatırımlara devam eden TEKZEN; İstanbul'da Merter ve Eyüp;Ankara'da Batıkent, Balgat, Yenimahalle ve Keçiören;Tekirdağ Çorlu, Bursa Sönmez Plaza ve Heykel Express, Balıkesir, İzmit Özdilek ve Outlet, Denizli, Konya, Söke, Bodrum, Antalya ve Alanya'da toplam 81 mağazasıyla Türkiye'nin en çok müşteriye ulaşmış, en yaygın yapı market zinciridir.


Türkiye'de "ilk kurulan yapı market"unvanını taşıyan TEKZEN EV,YAPI;HOBBY VE BAHÇE, MARKET toplam 60.000 m2 satış alanı üzerinde onbinlerce ürün çeşidi ve yüzlerce iş ortağı ile reel sektör dinamiğini temsil etmektedir.

TEKZEN, zengin seçenekli ürünlerini, ülke çapındaki toplam 11 ilde bulunan 18 şubesinde de aynı kalite ve fiyat garantisi ile tüketiciye ulaştırmaktadır.Zeminden çatıya kadar, bir evde ihtiyaç duyulacak herşeyi müşterilerine sunan TEKZEN, 12.yılında Yapı Market ve "kendi işini kendin yap"kavramlarının Türk insanında yer etmesi için büyük gayret sarfetmektedir. Tekzen Ev, Yapı, Hobby ve Bahçe Market bir TEKFEN Holding iştirakidir.