þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri

Yeme-İçme / Konaklama Polonezköy

Village Park

Polonezköy'ü geçip İshaklı'ya geldiğinizde karşılacağınız tesislerden biri de Village Park. Türkiye'nin ilk ve tek patentli köpek çiftliği American Kennels K-9 Academy, at ahırları ve maneji, binicilik kursları, sosyal tesisleriyle doğal güzellikler ile eğlenceyi birarada yaşabileceğiniz bir kompleks.

Daha önce Parkorman ve Büyükbakkalköy'de köpeklerinizin özel konaklama,veteriner, bakım, eğitim ve diğer ihtiyaçlarını karşılayabileceğiniz Amerikan Kennels'ta seçkin cinslerde secereli köpekler de seçme olanağınız var. At ahırlarında atınızı konaklatabilir, geniş manejde ata binebilirsiniz. Donanımlı seminer salonuyla iş toplantılarınız için tercih edebileceğiniz Village Park, yaşgünü, grup yemekleri, haftasonu piknikleri gibi sosyal aktiviteleriniz için de ideal mekanlardan. Paintball, trekking, okçuluk, at safari gibi sporlara da imkan tanıyan mekanda Pazar sabahları temiz Riva havasında brunch keyfini de yaşayabilirsiniz.

Adres: Ayazma Mahallesi No:19 İshaklı Köyü Beykoz
Tel: 0 216 434 59 31 / 0 216 434 59 32

Adampol

Polonezköy'ün en büyük tesislerinden biri olan Adampol , tamanlamıyla sağlık-eğlence ve dinlence mekanı. 55 oda, açık ve kapalı yüzme havuzları, restoran- cafe , bar, spor salonu, çocuk eğlence odası, jimnastik salonı, oyun salonları, disco ve havuz barıyla hizmet veren Adampol'da huzurlu ve keyifli bir haftasonu geçirebilirsiniz.

Tesis genellikle orta yaş grubundan tatilcileri ağırlıyor.
Polonezköy girişinde bulunan kilise ve katolik mezarlığını geçtikten sonra, köy meydanına gelmeden yolun solunda yer alıyor. İki katlı
ünitelerden oluşan tesis, 13 bin metre kare üzerine kurulu.
Tesislerde özellikle haftasonları rezervasyonsuz yer bulmak zor.
4-12 yaşı çocuklara yüzde 50 indirim var.


Adres: Polonezköy Cad. No:232/ B Polonezköy
Tel: 0 216 432 31 54

 

Hera Pansiyon-Restaurant

Eviniz rahatlığında olan bir mekan ; Hera Pansiyon-Restaurant, Hotel kalitesindeki pansiyonu Erol Keleşoğlu işletiyor. Pansiyonun 10 odası var. İçinde tuvalet ve banyonun yer aldığı odalardan 2 tanesi de televizyonlu. 2 cephesi de orman içinde yer alan bu pansiyonun mutfağı Rum-Polonya sentezinden oluşuyor. Rum ve Polonya mutfaklarının en güzel örneklerini tadabileceğiniz Hera Restaurant'ın spesiyalleri 5-6 çeşit peynirin karıştırılmasıyla yapılan Rum yemeği peynir köftesi ve şaraplı biftek. Polonezköy'de adeta bir spesiyal halini alan ev yapımı vişne ve ceviz likörü Hera Pansiyon'un mutfağından eksik etmediği tatlar.

Adres: Köyiçi sok. No: 9, Polonezköy-İstanbul
Tel: 0216 432 31 83-84

<< Geri