Istanbul - Hobi&Spor - Zayıflama&Diyet - Diyet Merkezleri
   
þehir rehberi
 
kültür-sanat
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltý-Brunch
Balýk Mekanlarý
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boðaz Tekne Turlarý
Yakýn Ýstanbul
Semtler
Eski Ýstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzlarý
Yaz Okullarý
Boðaziçi Hayvanat Bahçesi
röportaj
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayþenur Yazýcý
Hüseyin Köroðlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yýlmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Baþaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akýn
Tüm liste...
alýþveriþ
Alýþveriþ Merkezleri
Diyet Merkezleri

  Nutra Slim

Nutra Slim kilo problemi olanlar için kişiye özel programlar hazırlıyor. İlk iş kan analizleri uygulanıyor, sonra doktor kontrolünden geçiyorsunuz. Amaç diet yapmanızda herhangi bir sakınca bulunup bulunmadığını kontrol etmek. Sonraki aşamada metabolizmanız ölçülüyor, böylelikle günde ne kadar kalori yaktığınız hesaplanıyor. Daha sonra sıra sizin günlük temponuza uygun diyeti belirmeye geliyor. Günlük olarak ihtiyaç duyduğu protein, karbonhidrat ve vitaminler hesaplanarak et, meyve, ekmek ve sebzenin belirlenen oranlarıyla dengeli bir diyet programı uygulanıyor. Değişim listeleri sıkılmayı önlediği gibi her ortamda diyetin uygulanabilmesine yardımcı oluyor. Nutra Slim’de diyetle birlikte uygulanan pasif jimnastik de kilo verirken vücudunuzun sıkılaşmasına yardımcı oluyor, sarkmaları engelliyor.
Vermek istediğiniz kiloya göre: 1 aylık (3-4 kilo için), 2 aylık (1 ay kilo verme, 1 ay kilo koruma), 4 aylık (8-10 kilo için, 2 ay kilo verme, 2 ay kilo koruma), 6 aylık (3 ay kilo verme, 3 ay kilo koruma) programlardan birini seçiyorsunuz. Sizden beklenen diyet reçetelerinize uymanız, haftada bir gün kontrole, haftada 2 gün de jimnastiğe devam etmeniz.

Tel:
0 212 240 26 01-02-03


Suadiye Slimming Center:
Suadiye Slimming Center’da önce bir genel check-up’tan ve vücut analizinden geçiyorsunuz. Vücut analizinde vücudun yağ oranı saptanarak, metabolizmanız ölçülüyor. Daha sonra bünyenize uygun diyete başlıyorsunuz. Diyetiniz boyunca aldığınız genel eğitim ve psikolojik motivasyon başarıya ulaşmanızı sağlıyor. Slimming Center’da kilo verirken en büyük desteğiniz pedli cihazlarla uygulanan lokal sıkılaştırma ve incelme tedavisi.
Merkezde ayrıca: Yosun bakımları ile sıkılaştırma, selülit ve incelme tedavisi ve genel ya da lokal zayıflamaya yönelik masajlar da uygulanıyor.
Diyete başladıktan sonra haftada iki gün beslenme uzmanını ziyaret etmeniz öneriliyor. Böylelikle sürekli kontrol altında oluyorsunuz. Hedef kilonuza ulaştığınızda da kilo koruma programı sayesinde kilo almamanız sağlanıyor.
Tel: 0216 411 53 98-385 10 08
Adres: Bağdat Cad. 481/7, Suadiye

Türk Kalp Vakfı -
Dr. Sumru Özbay:

Önce kan analizleriniz yapılıyor, daha sonra altı seanslık bir paket programa dahil oluyorsunuz. Seansların sıklığını belirlemek sizin elinizde. Ama genellikle önerilen haftada 1 ya da 10 günde bir kontrole gitmeniz.
Boya, yaşa, cinsiyete göre ideal kilonuz hesaplanıyor. Daha sonra da ideal kilonuza spor yapmadan, kendi yaşam koşullarınız içinde ulaşmanız hedefleniyor. Diyet reçetesi her zaman her yerde bulunabilen yiyeceklerle hazırlanıyor. Beklenen şekilde kilo verilmediği takdirde hormonal bir dengesizlik olup olmadığı araştırılıyor.

Tel:
0212 212 07 07 (217)

Türk Kalp Vakfı, 19 Mayıs Cad. No: 8, Şişli

Ota Tıp Merkezi
Check up, doktor muayenesi, diyetisyen ve psikolog eşliğinde kişiye özel zayıflama programları sunuluyor. Ota Tıp Merkezi’nde diyete destek yöntemler de yer alıyor. Pasif jimnastik, masaj ve selülit giderici uygulamalar yapılıyor.
Tel: 0212 236 47 12-13
Dolmabahçe Cad. No:51, Kat:1-2, Beşiktaş