2/19/2020 
şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
 İsfanbul Tema Park’ta Eğlence

SÖMESTRE EĞLENCESİ Eğlencenin Başkenti İsfanbul Tema Park’ta

Ara Tatile Özel Karne Hediyesi Öğrencilere ve Velilere yüzde 50 indirim

Eğitim-öğretim yılının ilk döneminin sona ermesiyle öğrencileri tatil heyecanı sardı. Yarıyıl tatiliyle öğrencilerin vazgeçilmez eğlence adresinin İsfanbul Tema Park olduğunu dile getiren İsfanbul Tema Park Direktörü Tankut Tonger, “30’u aşkın farklı eğlence ünitesinde herkes istediği gibi eğlenebilir. Karneleriyle gelen öğrenci ve velilerine indirim şansı sunuyoruz” dedi. Sömestr tatilinin öğrencilerin dinlenme zamanı olduğunu belirten Tankut Tonger, “Öğrencilerden tatilin hakkını vermelerini istiyoruz. Biraz dinlendikten sonra derslerini çalışacaklar. İsfanbul Tema Park olarak özel bir kampanyamız var. Öğrencilerimize velileri ile beraber yüzde 50 indirim uyguluyoruz. Kimlikleriyle ya da karneleri ile gelip bunu beyan ettiklerinde indirimli biletlerini alabiliyorlar. İçerde 30'u aşkın ünitemiz mevcut. Parkımız kapalı ve açık alanlarımızla birlikte sabah 10’dan akşam 6’ya, 2 Şubat'a kadar açık” ifadelerini kullandı.

ÖĞRENCİLERİN TERCİHİ: FATİH’İN RÜYASI
Ziyaretçilerini eğlendirirken, bilgi vermeyi de amaçladıklarına dikkat çeken Tankut Tonger, “Bu konuya en uygun ünitemiz Fatih'in Rüyası. 5 bin metrekareyi aşkın bir kapalı alan İstanbul'un fethinin bir çocuğun gözünden canlandırılması söz konusu. Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethettiği sahneleri canlandırıyoruz. Özellikle öğrenci gruplarının en çok tercih ettiği yerlerden biri bu ünitemiz. Bunların dışında 7'den 70'e herkesin ilgisini çekecek ünitelerimiz mevcut. Adrenalin tutkunları için Nefeskesen’le 3 saniyede 110 kilometre hıza çıkabilirsiniz. İsteyenler serbest düşüş deneyimi de yaşayabiliyor ve 50 metreden aşağıya düşüyorsunuz. Ya da 4 boyutlu sinemada film izleyebiliyorsunuz. Maskot karakterlerimiz ve şovlarımızla birlikte sömestre hazırlandık” diye konuştu.

“GÜVENLİKTEN ÖDÜN VERMİYORUZ”
Ailelerin genellikle güvenlikten çekindiğini dikkat çeken Tonger, “En hassasiyet gösterdiğimiz nokta güvenlik. Güvenlikten asla ödün vermiyoruz. Uluslararası standartlar neyi gerektiriyorsa, o standartlarda faaliyet gösteriyoruz. Çalışanlarımızı buna göre eğitiyoruz. Güvenlik konusunda da bizim karnemiz son derece iyi. Herkes gönül rahatlığıyla ünitelerimizi deneyimleyebilir”dedi.

"2020 HEDEFİMİZ 1 MİLYON YABANCI TURİST"
2019’da özellikle yabancı ziyaretçiler açısından verimli bir yıl geçirdiklerini dile getiren Tonger, “Ortadoğulu misafirlerin çok tercih ettiği bir yer dolayısıyla sayısı 500 binlere ulaşan ziyaretçiye geçen yıl ulaştık. 2020'de de hedefimiz bunu ikiye katlayarak 1 milyon rakamına ulaşmak. Bunun dışında öğrenci gruplarının da ağırlıyoruz. Senede 100-150 bin öğrenci ziyaretçimiz oluyor. Özellikle misafir etmek istediğimiz hedef kitlemiz çocuklu aileler oluyor. ‘İsfanbul Resort’ adında bir çatı yapı kurma gayreti gösteriyoruz. Burayı alışveriş merkezi ile tema parkıyla, otel yatırımı ile İstanbul'un bir simgesi haline getirmek istiyoruz. Yabancı misafirlerin buraya gelmesi için bir sebep olmak istiyoruz” dedi.

“100 BİNİN ÜZERİNDE ÖĞRENCİYİ ÜCRETSİZ MİSAFİR EDECEĞİZ”
Kurumsal sosyal sorumluluk çalışmaları yaptıklarını dile getiren Tonger, şunları söyledi: “Biz şirket olarak çevremize, toplumumuza, yaşadığımız yere, kendimizi ait hissediyoruz ve borçlarımız olduğunu düşünüyoruz. Bu çerçevede var olanı paylaşmak istiyoruz. Bu bizim misyonlarımızdan biri. Bu çerçevede Milli Eğitim Bakanlığı ile imzalamış olduğumuz bir protokol var. Bu 2019 ve 2020 yılını kapsıyor. Yaklaşık 30 bin öğrencimizi ücretsiz olarak misafir ediyoruz ve bundan keyif alıp gurur duyuyoruz. Hedefimiz bunu 100 binin üzerine çıkarmak.” açıklamasında bulundu.

Tarih : Ocak-Şubat 2020

     Diğer  Etkinlikler 

Çalsın Sazlar
Oliver Twist Müzikali
Salsa Gecesi
Sunay Akın ile Görçek
Olga Pericet Flamenko Dans
Tuncer Erdem-Söyleşi
Çizgi Ötesi-Söyleşi
Metin Uca
Murathan Mungan’ın Şarkıları
Zekeriya Türkmen-Söyleşi
Sermet Erkin
Kayıp Kemiklerin İzinde
Sazlı Cazlı Sohbet
Ergenliği Kucaklamak
Uğur Yücel
Cevdet Kudret-Söyleşi
Yaşar Kemal Anısına
Cocktail Festival
Çingeneler Zamanı Müzikali
Sabahattin Ali-Yeni Dünya


Kelime:
 
Etkinlikler
Cevdet Kudret-Söyleşi
Cocktail Festival
Çalsın Sazlar
Çingeneler Zamanı Müzikali
Çizgi Ötesi-Söyleşi
Ergenliği Kucaklamak
Kayıp Kemiklerin İzinde
Metin Uca
Murathan Mungan’ın Şarkıları
Olga Pericet Flamenko Dans
Oliver Twist Müzikali
Sabahattin Ali-Yeni Dünya
Salsa Gecesi
Sazlı Cazlı Sohbet
Sermet Erkin
Sunay Akın ile Görçek
Tuncer Erdem-Söyleşi
Uğur Yücel
Yaşar Kemal Anısına
Zekeriya Türkmen-Söyleşi
 
Subat 2020
 
Pzr
Pts
Sal
Çrs
Prs
Cum
Cts
 
 
 
 
 
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16
 17
 18
 19
 20
 21
 22
 23
 24
 25
 26
 27
 28
 29
       
Tarihi seç, etkinliği gör!..