4/2/2020 
şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
 İkinci El Eşya Festivali

İKİNCİ EL FESTİVALİ İLK DEFA ANADOLU YAKASINDA ATLASPARK’TA ‘’İKİNCİ EL EŞYA FESTİVALİ’’ “ATMA DEĞERLENDİR

Eski Garaj Organizasyon tarafından Kilyos Yeşilçiftlik Restaurant’ta başlatılan ve en son 24.sü düzenlenen İkinci El Festivali binlerce kişinin gösterdiği yoğun ilgiyle büyüyerek yaygınlaşmaya devam ediyor. Kilyos Yeşilçiftlik Restaurant’ın yanısıra Beylikdüzü, Kocaeli ve Bursa’da düzenlenen Festival, ilk defa İstanbul Anadolu Yakası’nda Atlaspark’ta dolu dolu içeriğiyle meraklılarıyla buluşmaya hazırlanıyor.

‘’Atma Değerlendir’’ mottosunu odak noktasına alan Festival, çağımızın tüketim dünyasında, gereksiz tüketimin önüne geçip, var olanın yeniden değerlendirilmesine ortam yaratarak çevreye ve aile bütçesine katkı sağlamayı hedefliyor. Girişlerin ücretsiz olduğu Festivalde ziyaretçiler, gün boyu ihtiyacı olan ürünleri daha uygun fiyata alma imkanı yakalarken keyifli üç gün geçirecek. Sultanbeyli’nin gözde Alışveriş Merkezi Atlaspark’ta 06-08 Mart tarihleri arasında gerçekleşecek Festival’de antika, ikinci el ve tasarımcıların ürünlerin bulunduğu standlar meraklılarıyla buluşacak

06-08 Mart tarihleri arasında düzenlenecek Festival
3 gün boyunca renkli etkinliklere de ev sahipliği yapacak

ZUHAL TOPAL ile SÖYLEŞİ ZAMANI
Atlaspark’ta düzenlenecek İkinci El Eşya Festivali’nde TV dünyasının yıldız ismi Zuhal Topal’da sevenleriyle bir araya gelecek. Ekranların sevilen yüzü; festivalin ikinci gününde 7 Mart saat 16:00 da ‘’Zuhal Topal ile Söyleşi Zamanı’’ etkinliği kapsamında hayranlarıyla buluşacak.

Eğlenceli Showlar Mülayim’den
Festivalin son gününde ise İkinci el meraklılarını ‘’Mülayim’’ ile eğlenceli saatler bekliyor. Seda Sayan'ın eski yardımcısı olan, ‘’Mülayim Yollarda’’ programı ile önemli bir çıkış yakalayan Mülayim (Cengiz Çimen) 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde, Festivale konuk olarak tüm gün showlarıyla renk katacak.

İstanbul Anadolu Yakasında ilk defa Atlaspark’ta düzenlenecek İkinci El Festivali hakkında bilgi veren 2. El Festival Komitesi Başkanı Aslı Kamber Işıkoğlu ''2. El Festivali günümüz tüketim toplumunda bir farkındalık projesi olarak İstanbul Kilyos Yeşilçiftlik Restaurant’da başlamıştı. Yola çıkış noktasında tam anlamıyla kazan kazan felsefesini hayata geçiren Festival kapsamında, kullanılan eşyalar atılmayıp el değiştiriyor ve böylelikle aile bütçesine katkı sağlanarak doğaya daha az atık bırakılıyor. Daha önce farklı lokasyonlarda 24 defa düzenlediğimiz İkinci El Festivali’ni ilk defa İstanbul’un Anadolu Yakasında Sultanbeyli’nin gözde Alışveriş Merkezi Atlaspark’ta gerçekleştireceğiz. Hedefimiz tüm ikinci el meraklılarına ulaşmak. Bu noktada hesaplı alışveriş yapmak ve gün boyu keyifli zaman geçirmek isteyen ziyaretçileri Atlaspark’ta düzenlenecek 2. El Eşya Festivalimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağız' dedi.

Yer: Atlaspark Alışveriş Merkezi-Sultanbeyli İstanbul

Tarih : 06-08 Mart 2020

     Diğer  Etkinlikler 

Kafkas Kartalları
Sunay Akın ile Görçek
Patricia Guerrero İstanbul'da!
Kafkasya'dan Anadolu'ya Çerkesler
Sunay Akın ile Görçek
Tango Buenos Aires


Kelime:
 
Etkinlikler
Kafkas Kartalları
Kafkasya'dan Anadolu'ya Çerkesler
Patricia Guerrero İstanbul'da!
Sunay Akın ile Görçek
Sunay Akın ile Görçek
Tango Buenos Aires
 
Nisan 2020
 
Pzr
Pts
Sal
Çrs
Prs
Cum
Cts
 
 
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16
 17
 18
 19
 20
 21
 22
 23
 24
 25
 26
 27
 28
 29
 30
  
       
Tarihi seç, etkinliği gör!..