3/21/2019 
şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
 Nabu Karaköy Kokteylleri

KOKTEYLDE YENİ HİP: “NABU KARAKÖY”

Karaköy’ün kalabalığından uzak ama şehrin bir o kadar da merkezinde yer alan, canlı performansları ve partileri ile İstanbul gece hayatına yön veren, restoranıyla damaklarda çarpıcı izler bırakan, şehrin yeni hip adresi Nabu Karaköy, Big Boss, Altın Koza, Nabu Special, Karaköy kokteylleri ile ilgi uyandırıyor!

Karaköy Murakıp Sokak'ın köşesinde yer alan, isminin özü Babillerde “Yazı ve Bilgelik Tanrısı”ndan gelen Nabu Karaköy, 30 odalı butik oteli, şef Matteo Bertuletti’nin önderliğinde leziz tatlar sunan Nabu Italian Gastropub restoranı, eğlenceli partileri, Güntaç Özdemir’in sahne aldığı canlı performans geceleri ile fark yaratmaya devam ediyor.

Özgün karakteri, fark yaratan konsepti ile şehrin cazibeli İtalyanı Nabu Karaköy, İstanbul’un nabzını tutan partileri kadar Karaköy’ün ruhundan ilham alan enfes kokteylleriyle de ilgi çekiyor!

Nabu Karaköy barmen Bahadır Yeşilçimen önderliğinde hazırladığı enfes kokteylleri ile şimdi de akşamüstü keyifli bir mola vermeye, şehrin stresinden ve trafiğinden uzaklaşarak rahat bir nefes almaya, iş çıkışı arkadaşlarınızla sohbeti bol anlar yaşamaya, dostlarınızla ömürlük hatırlara imza atmaya, sevdiklerinizle beraber eğlenceli saatler geçirmeye ve kendinizi şımartmaya davet ediyor. Bahadır Yeşilçimen, Big Boss, Altın Koza, Karaköy ve Nabu Special kokteyllerinde Karaköy’ün ruhunu Nabu Karaköy’ün özgün karakteriyle buluşturuyor.

Nabu Karaköy’ün eğlenceli ve fark yaratan karakteri, her yudumunda insanı tazeleyen ve enerji veren, votka, Safari, Archers, ananas, çilek püresi karışımı ile Nabu Special kokteyline yansıyor. Daha ilk yudumda, kırmızı halıdaymış hissi veren, isminin hakkını verecek şekilde sahnede ödül alan sanatçıların heyecanını yaşatan Altın Koza kokteylinde, şampanya, Safari, Passion Fruit notaları ahenkli bir şekilde harmanlanıyor.

Viskiden vazgeçemeyenlerin favorisi, büyük adamların içkisi, adıyla tadının ihtişamı bir olan Big Boss, viski, limon ve zencefil gazozuyla çarpıcı bir lezzet sunuyor. Nabu Karaköy’ün var olduğu semtin ruhuna ithafen yarattığı, Karaköy kokteyli, rengiyle Karaköy’ün büyüleyici denizini resmederken, taze biberiyeleri ile yosun tutmuş sahillerini hissettiriyor; cinle harmanlanan tadında ise bölgenin kozmopolit, sürükleyici ve heyecan veren karakterini yaşatıyor. Eğlenceli partileri ile şehrin ritmine yön veren, lezzetleriyle damaklarda enfes izler bırakan, zengin şarap ve viski mahzeni ile fark yaratan, Nabu Karaköy, kokteyl dünyasına yeni lezzetler katan Big Boss, Nabu Special, Altın Koza ve Karaköy ile yepyeni keşifler yaşamaya davet ediyor.

Adres: Nabu Karaköy - Murakıp Sokak 13,
Karaköy - İstanbul, Türkiye

Telefon / Rezervasyon: 0212 245 11 00

Tarih : Mayıs 2018

     Diğer  Etkinlikler 

Harem Kabare
Mövenpick'den Kaliforniya Menüsü
Kokteylleri Kendiniz Hazırlayın!
Hasan Gören
Levent Üzümcü Şiirleri
Ata Demirer Gazinosu
Sermiyan Midnight
Kırmızı Saçlı Kadın
Ferhangi Şeyler
Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi
Sunay Akın İle Görçek


Kelime:
 
Etkinlikler
Ata Demirer Gazinosu
Ferhangi Şeyler
Harem Kabare
Hasan Gören
Kırmızı Saçlı Kadın
Kokteylleri Kendiniz Hazırlayın!
Levent Üzümcü Şiirleri
Mövenpick'den Kaliforniya Menüsü
Nilgün Belgün’le Aşk ve Komedi
Sermiyan Midnight
Sunay Akın İle Görçek
 
Mart 2019
 
Pzr
Pts
Sal
Çrs
Prs
Cum
Cts
 
 
 
 
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16
 17
 18
 19
 20
 21
 22
 23
 24
 25
 26
 27
 28
 29
 30
 31
      
Tarihi seç, etkinliği gör!..