9/16/2019 
şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
 Işıktan Gelen Sağlık

Cilt problemlerine ek olarak kozmetik estetik uygulamalarda da kullanılan Fototerapi sistemi dermatolojide bazı deri hastalıklarının tedavisinde de uygulanıyor. Fotoage, Fotoage & Skin Ox; Fototerapi sistemini cilt yenileyici ve tedavi edici ajanlarla birleştirdi ve Fotobiyodinamik Tedavi’yi geliştirdi.

Fotoage’in sunduğu Fotobiyodinamik Terapi, yenilenme-kırışıklıkları giderme, akne tedavisi, leke tedavisi ve Kırmızı Yüz/Rosasea tedavisi olmak üzere dört alanı kapsıyor. Fotobiyodinamik tedavi ile ilgili bilgi verenDr. Özgür Koldaş,dört mevsim uygulanabilen Fotoage terapisinin alışıla gelmiş ışık tedavilerinden farklı olduğunu vurguladı. Koldaş, bu tedavinin işlem sonrası hiçbir iz, yara veya kabuklanma görüntüsü oluşmadan kişinin yaşamına dönmesini sağlayan oldukça konforlu bir uygulama olduğunu belirtti.

Dr. Özgür Koldaş, Fotoage Terapi ile klasik girişimsel işlemlerdeki gibi cildin kontrollü de olsa hasarlanmaması sayesinde yaz aylarında da güvenle kullanıldığınınaltınıçizdi.Koldaş;akne, kırışıklık, kırmızı yüz, ve leke sorunlarına ürün ve maske ile birlikte çözüm sunan Fotoage tedavisinin sağladığı yeniliklerle ilgili ise şunları söyledi: “Bu yeni tedavi yaklaşık 1 saat sürüyor. Tedavinin içeriği ve vakamızın durumuna göre işlemler haftada bir olmak kaydıyla 4 - 8 seans arasında planlanıyor. Tamamen ağrısız ve sorunsuz geçen tedavi seansların arasında ve tedavi sonrası hastanın tedavinin içeriğine göre krem kullanması önermekteyiz. Böylelikle hem tedavinin başarısını, hem de sorunun tekrarlanmasının önüne geçmiş oluyoruz. Bu tedavinin etkisi 1-3 yıl sürüyor. Bu aşamada tedavi sonrası hastanın doktorunun öneri ve uyarılarına uyması, sorunun tekrarlanmaması açısından önem taşıyor. Tüm önlemlere rağmen cilt sorunu tekrarlansa bile Fotobiyodinamik Terapi hiçbir risk içermeden yeniden uygulanabilir. Bu yeni tedavi prosedürünü kendim de deneyimlediğim için; etkinliğinden, konforundan ve başarısından emin olarak hastalarıma gönül rahatlığı ile kullanmaktayım.”

Tarih : Ağustos 2019

     Diğer  Etkinlikler 

Harem Kabare
İkinci El Festivali
Miray Stand Up
Kaan Sekban Saçmalar
Sutra
Sunay Akın ile Görçek
İmza Saati-Ahmet Ümit
Betül Arım
Gözlerin Ardında Müzikal
Metin Uca


Kelime:
 
Etkinlikler
Betül Arım
Gözlerin Ardında Müzikal
Harem Kabare
İkinci El Festivali
İmza Saati-Ahmet Ümit
Kaan Sekban Saçmalar
Metin Uca
Miray Stand Up
Sunay Akın ile Görçek
Sutra
 
Eylül 2019
 
Pzr
Pts
Sal
Çrs
Prs
Cum
Cts
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16
 17
 18
 19
 20
 21
 22
 23
 24
 25
 26
 27
 28
 29
 30
     
       
Tarihi seç, etkinliği gör!..