3/21/2019 
şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
 Portaxe'de Ramazan

İftar menüsü için tüm malzemeler kaynağından gelecek, Ramazan boyunca Ayhan Aşan tasavvuf söyleyecek…

PORTAXE’DE RAMAZAN BU YIL BİR BAŞKA GÜZEL OLACAK

İstanbul Boğazı’nın en güzel noktalarından birinde olan Portaxe, Ramazan’a hazırladığı “çok özel menüsü” ile iftara sizleri bekliyor. PortaxeBaltalimanı’nın usta şefleri tarafından hazırlanan özel menüden oluşan iftarınızı boğazın güzelliklerini seyrederek açabileceksiniz. Portaxe, eşsiz boğaz manzarası eşliğinde; hem İstanbul’un doyumsuz güzelliğinin keyfini çıkarmak, hem de iftarlarını huzurla açmak isteyenler için özel bir menü hazırladı. Ramazan boyunca sevdikleriyle keyifli iftar geçirmek isteyenleri bekleyen Portaxe’de lezzet ve zarafeti bir arada bulabileceksiniz.

Ramazan boyunca farklı menüleri tercih edenler için iftar başlangıcı Medine hurması ile olacak. Portaxe’e özel çorba ile iftarınıza başlarken Çanakkale’nin Geyikli köyünden gelen Ezine peyniri, Portaxe’in taş fırınında pişen ramazan pidesi, Hatay Usulü Cevizli Muammara, Zühre Abla’dan Antep Usulü İçli Köfte, pastırması özel olarak Kayseri’den gelen paçanga, Afyon Manda Kaymağı, Mevlana Beğendili Kebap ve Osmanlı’nın vazgeçilmezi Demirhindi Şerbeti masalarınızda olacak.Bunun yanında ayrıca Portaxe’in bir de sürprizi olacak. Ramazan boyunca ünlü müzisyen Ayhan Aşan tasavvuf ve Türk Sanat Müziği şarkıları ile sahnede yerini alırken, sanatçıya semazenler eşlik edecek.

Bütün bu eşsiz tatların yanında geleneksel Ramazan sofralarının vazgeçilmez tatları olan serpme iftariyelikler, sıcak, soğuk lezzetler ve tatlıdan oluşan menü için yalnızca 125 TL fiyatla sunulacak. Üstelik bu fiyatlara limitsiz meşrubat, çay ve kahve de dahil… Kusursuz servis ve hizmet kalitesi ile Portaxe’in lezzetli yemekleri eşliğinde, sevdiklerinizle beraber iftar yapmak için yerinizi hemen ayırın.

Geniş bir otopark alanında valletparking hizmetini de sunan Portaxe’in denizden ulaşmak isteyen müşterileri için kendine ait bir iskelesi de bulunuyor. Rezervasyon için: 0212 277 82 33
Web-sitesi: www.portaxe.net

Tarih : 16 Mayıs-14 Haziran 2018

     Diğer  Ramazan Özel Kelime:
 
Ramazan Özel
 
Mart 2019
 
Pzr
Pts
Sal
Çrs
Prs
Cum
Cts
 
 
 
 
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16
 17
 18
 19
 20
 21
 22
 23
 24
 25
 26
 27
 28
 29
 30
 31
      
Tarihi seç, etkinliği gör!..