3/21/2019 
şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
 Unutulmaz Hediyeler Yapın

Babanıza gönlünüzden geçen sözleri hediye eden SharpieFine kalemler

Babalar Günü’nde hayal gücünün sınırları ortadan kalkıyor.En eşsiz hediyeler babalarınoluyor.Capcanlı renklere sahip vesağlığa zararlı kimyasallar içermeyenSharpieFine kalemlerle yapılan en anlamlı tasarımlar bu yıl da babalara armağan edilecek. SharpieFine kalemlerle tişörtlerden buzdolaplarına, duvarlardan bardaklara, ahşaptan metale kadar her yüzeye kalıcı süslemeler, çizimler yapmak mümkün SharpieFine kalemler, özel günlerin vazgeçilmezi. 17 Haziran Pazar günü kutlanacak Babalar Günü’nde babasına muhteşem ve kalıcı bir hediye vermek isteyenlerinyardımına SharpieFine kalemler yetişiyor. 24’ten fazla renk seçeneğiyle SharpieFine kalemlerle hem hayal gücünün sınırları ortadan kalkıyor hem de en anlamlı hediyeler babaların oluyor. Eşsiz tasarımları ve özel hediyeleri düşleyenlerin imdadına koşanSharpieFine kalemlerle bardaktan tişörte, ayakkabıdan çantaya, buzdolabından duvarlara, ahşaptan kumaşa her yüzeye kalıcı çizimler yapılabiliyor. Böylelikle babalar unutulmaz hediyelerin sahibi oluyor.

Hem sağlıklı hem de kalıcı

Sağlığa zararlı kimyasallar içermeyen ve çabuk kuruyan bu kalemlerle yapılan rengarenk ve kalıcı resimler adeta tarihe geçiyor. Çünkü SharpieFine kalemlerle ortaya koyulan tasarımlar solmuyor, kararmıyor. Kalıcılıktan ödün verilmiyor, yapılan her tasarım, ilk günkü gibi ışıldıyor. Böylece Babalar Günü’nde armağanların en naif ve sevgi dolu olanıylababaların gönlü fethediliyor. En küçük yaşlardayken ilk yapılan resmi de tişörte geçirebiliyor, hafızalarda yer edinen bir cümle de buzdolabının üzerine yazılabiliyor… Tasarım, model, yazı ve motif yapımında sınır yok, her şey hayal gücüyle doğru orantılı.

Unutulmaz hediyeler yapın

Mürekkepleri, gövdelerinde kullanılan malzemeleri sağlık ve kalite açısından çok sıkı güvenlik testlerinden geçirilerek tüketicilere sunulan SharpieFine kalemler gönül rahatlığıyla kullanılıyor, hobi edinmek isteyenler, hatta sanatsal çalışmalar ortaya koymayı arzu edenler güvenle tercih ediyor.

Tarih : 17 Haziran 2018 Pazar

     Diğer  Babalar Günü Kelime:
 
Babalar Günü
 
Mart 2019
 
Pzr
Pts
Sal
Çrs
Prs
Cum
Cts
 
 
 
 
 
 1
 2
 3
 4
 5
 6
 7
 8
 9
 10
 11
 12
 13
 14
 15
 16
 17
 18
 19
 20
 21
 22
 23
 24
 25
 26
 27
 28
 29
 30
 31
      
Tarihi seç, etkinliği gör!..