şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
İstanbul Jazz Center

JC’s dünyasına girdiğiniz andan itibaren, heyecan verici atmosferinin parçası haline gelirsiniz. Egzotik bir içki yudumlayın, muhteşem yemeklerin tadına bakın. Hangisini seçerseniz seçin; dinleyeceğiniz jazz sizi kendinizden geçirecek.

Dünyanın en seçkin jazz kulüplerinden biri olan JC’s bu güne kadar çok özel isimleri ağırladı: Kenny Barron, Gilad Atzmon, Allin Harris, Flora Purim & Airto Moreira, Eliane Elias & Marc Johnson, Victoria Tolstoy, Greg Osby, Eve Cornelious, Alex Blake, Carribbean Jazz, Jon Regan, Harvey Wainapel, Kurt Rosenwinkel, Chiara Civello, Janis Siegel, Sertab Erener, Larry O’Neil, Fatih Erkoç, Robert Glasper, Raul Medon, The Moutin Reunion Quartet, Chris Botti, Marco Zurzolo, Freddy Cole, Lorry Coryell, Victor Bailey, Kenny Garrett, Anna Maria Jopek, Mulgrow Muller, Christian Mc Bride.

JC’s jazzın sunulduğu en önemli yerlerden biri olmanın yanı sıra tamamıyla kendine özgü konsepti, zarif dekoru ve ses düzeni ile öne çıkıyor. Remzi Çap yönetimindeki zengin mutfağı ve birbirinden lezzetli yerli-yabancı şaraplarıyla da konuklara ayrı bir keyif veriyor.

"Istanbul Jazz Center" Ortaköy Radisson SAS Otel kompleksinde, 180 kişi kapasiteli 290 metrekarelik kışlık mekanında ve 400 kişi kapasiteli 450 metrekarelik Boğaz manzaralı Yaz terasında müzikseverleri konuk ediyor. JC’s restoranı haftaiçi ve Cumartesi günleri 19:00’da hizmet vermeye başlıyor. Performanslar hafta içi 21:00’, Cuma-Cumartesi ise 21:30’da başlıyor. Ayrıca artık Pazar günleri de jazz severlerin günü oluyor. Her Pazar 12:00-17.00 arası “Pazar Lunchları” başlıyor. Sakin bir tını, lezzetli yemekler, bir yudum şarap ve güzel bir Pazar geçirmeniz için…

JC’s den gelen pozitif titreşimlerin daha uzun yıllar süreceği bir gerçektir. İnanıyoruz ki JC’s her gece Jazz tarihinin yazılıdığı yer olacaktır.

Çırağan Cad. No:48
(Radisson Otel Kompleksinde)
Ortaköy İstanbul
Tel : 0212-327-50-50
Web Sitesi: http://www.istanbuljazz.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.