şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Kırıntı

Moda'nın klasiklerinden Kırıntı Cafe'nin Bağdat Caddesi'ndeki ikinci şubesi Bağdat Caddesi'nin gözde mekanlarından biri... Mutfak ve ortam olarak geliştirilen Kırıntı ekolü sempatisinden ve sıcaklığından hiçbir şey yitirmemiş. Etli-mantarlı dürümü yine aynı lezzette ama porsiyonu büyümüş.

Kırıntı Bağdat Caddesi'nin diğer in mekanlarının aksine cadde üzerinde yürürken görebileceğiniz bir yerde değil. Cadde üzerindeki küçük bir tabelanın karşıladığı Kırıntı iç kısıma doğru uzanan yolda büyük bir apartmanın zemin katına konuşlanmış iki katlı olarak bir mekan olarak karşınıza çıkıyor.

Kendinizi tamamıyla bir Amerikan restoranında hissedeceğiniz Kırıntı'da, hoş ve renkli bir ambiance var. Menüsü çok seçenekli, servis edilen yemekleri görünce iştah daha çok kabarıyor. Salatalardan burgerlere, dürümlerden diyet ve vejetaryan yemeklere, sıcak ve soğuk sandöviçlerden dünya mutfaklarından lezzetlere, pitalardan makarnalara, tatlılara kadar uzayan içinde "yok yok "bir menü. Bidiburger ve Kırıntı çorbası onlarca spesialiteden sadece ikisi.

Kırıntı özellikle haftasonları çok kalabalık oluyor. Diğer zamanlarda da yoğunluğunu koruyan mekana gittiğinizde yer bulamayınca isminizi yazdırıp ayakta masaların boşalmasını beklemek istemiyorsanız önceden rezarvasyon yaptırmanızda yarar var. Mekan haftanın yedi günü 08.00-24.00 saatleri arası açık. Fiyatlar cadde geneli rayicinde. 18- 25 yaş arası müşteri grubunun sıkça uğradığı Kırıntı'da güncel şarkılar eşliğinde keyifli saatler içten bile değil.


Bağdat Cad. No: 371
Erenköy İstanbul
Tel : 0 216 356 64 68
Web Sitesi: http://www.kirinti.com.tr

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.