şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Gloria Jean's Coffee

Kahve, hayatımızın vazgeçilmez tadlarından biri..
Hele yemeğin üstüne, bir de sigaranın yanına. Köpüğü üstünde bir Türk kahvesinin tadına doyum olmaz ama bakır cezvelerde, kömür ateşinde pişen kahve seremonilerini çoktan geride bıraktık. Artık espressodan cappucinoya, macholardan frappelere kahve zevkimiz çeşitlendi; kahvelere özel cafeler hayatımıza girdi.


Bağdat Caddesi üzerindeki Gloria Jean’s Coffees, kahvelere özel cafelerden biri...Türkiye’ye Mydonose Grup tarafından getirilen Gloria Jean’s Coffees, dünyanın 7 farklı ülkesine franchising hizmeti veren aynı adlı Amerikan kuruluşunun 350 cafesinden biri ve İstanbul’daki 4. şubesi.

Kahve gurmelerini şaşırtacak Gloria menüsünde, espressodan machoya, cappucinodan özel karışımlı Türk kahvesine, kafeinsiz, aromalı kahvelere kadar 91 çeşit kahve seçeneği bulunuyor. 12’si blender, 21’i decaf, 45’i flavored ve 13 orijinal olarak sunulan kahveleri sıcak, soğuk buzlu, soğuk karışımlı seçenekleriyle bulmak mümkün. Kafeinsiz kahveler, SwissWater metodu kullanılarak % 97 oranında kafeinden arındırılmış. 45 ayrı tattaki Gloria Jean’s aromalı kahveleri ise yağ içermiyor, alkolsüz ve 1 kaloriden düşük. Yine çoğunluğu espresso bazlı sıcak içecekler, meyve püreli seçenekler de yer alıyor.

30 çeşit çayın da sunulduğu cafede nefis pastaların ve lezzetli salata, poğaçaların yer aldığı yiyecek servisi de mevcut. Ayrıca isteyen müşteriler için sabahları özel kahvaltı tabağı menü seçenekleri arasında. Gloria Jean’s Coffees bir kahve restoranı olmasının yanısıra müşterilerine beğendikleri tadı evlerine taşıma olağanı da sunuyor. Cafede çekirdek kahve, kahve makinaları , öğütücüleri ve aksesuarları, kupalar, değirmenler, özel hediye sepetleri satışı yapılıyor.Kahve kültürümüze birbirinden özel ve yeni tadlar ekleyen Gloria Jean’s Coffees , hergün sabah 07:00 ile gece 01:00 saatleri arasında hizmet veriyor. Mekanda kredi kartı ve yemek fişleri de geçerli.


Bağdat Cad. No: 412 / 13
Suadiye İstanbul
Tel : 0 216 363 73 40
Web Sitesi: http://www.gloriajeans.com

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.