şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Malta Köşkü

Boğaz 'ı, Üsküdar 'ı ve Eminönü 'nü gören geniş manzarasıyla Malta Köşkü, tarihi bir ambiansta yemek yemeyi, huzurlu bir ortamda çay içmeyi dayanılmaz bir keyif haline dönüştürüyor. Yıldız Parkında içinde yer alan Malta Köşkü özellikle haftasonu Pazar günleri park içinde koşu yapanların kahvaltı ya da brunch için spor sonrası uğrak yeri oluyor.

Şehrin göbeğinde, Yıldız Parkı'nın inanılmaz sukuneti ve Boğaz'ın nefis manzarası eşliğinde yiyeceğiniz yemeklerinizde mekanın ambiansına uygun olarak alaturka müzik yayını yapılıyor. Restoranında Türk mutfağından dünya mutfağına, seçme lezzetleri birarada bulabileceğiniz köşkte haftasonları brunch ve gün boyu açık büfe yemek servisi veriliyor. Yazları ve baharda açık havada ve kışın serasında yemek servisi de verilen köşk, Beltur işletmesinde olduğundan içki servisi yok. Fiyatları şehrinde göbeğinde böylesi bir manzara ve ortam için oldukça cazip.

Ayrıca yaz günlerinde Malta Köşkü yakınında kurulan kır kahvesi de kafeterya mönüsünden örneklerle müşterilerini ağırlıyor. Dondurma, soğuk- sıcak içecekler, tost, sandöviç ve pasta çeşitlerini tadabileceğiniz kır kahvesinde açıkhavada keyif yapmanızı tavsiye ederiz. Her gün 09.00-22.30 arasında açık.

Yıldız Parkı
Beşiktaş İstanbul
Tel : 0 212 258 94 53

Yıldız Parkı'nda tarihe yolculuk!..
Boğaz 'ı, Üsküdar 'ı ve Eminönü 'nü gören geniş manzarasıyla Malta Köşkü, tarihi bir ambiansta yemek yemeyi, huzurlu bir ortamda çay içmeyi dayanılmaz bir keyif haline dönüştürüyor.

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.