şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Sarı Köşk

Boğaz'ın en güzel yerlerinden maviyle yeşilin buluştuğu mekanlardan biri olan Emirgan Korusu'nda yer alan Sarı Köşk, tarihi yapısı ve görkemiyle romanlarda okuduğumuz eski konakları anımsatıyor. Kafe ve restoran olarak hizmet veren bu tarihi mekan, yeşillikler arasında Boğaz manzarası ile Sarı Köşk daha çok öğle yemekleri ve haftasonları çok rağbet görüyor.

Belediyeye bağlı diğer köşkler gibi Beltur işletmesinde servis veren Sarı Köşk'ün Emirgan'ın sırtlarından Boğaz'a engin manzarası muhteşem. Menüsünde zeytinyağlılar, salatalar ve ızgaralar öncelik taşıyor ancak klasik Türk mutfağından seçme lezzetleri de bulabiliyorsunuz. Daha çok çocuklu ve yabancı ailelerin tercih ettiği mekanda, Cumartesi ve Pazar günleri 09.00-13.00 saatleri arasında açık büfe brunch; diğer günlerde ise 12.00-14.00 arasında açık büfe yemek ya da günün menüsü tercihlerini deneyebilirsiniz.

Her yerinde muhteşem Boğaz manzarasına sahip köşkün sadece 15 kişi alan özel balkonunda yemek yemek ayrı bir keyif bu yüzden günler öncesinden rezervasyon yaptırmanız gerekiyor. Köşkün açık terasında yaz aylarında, kafeterya olarak hizmet veren alt katta ise yaz-kış oturabiliyorsunuz. Her gün sabah 09.00 ve gece 23.00 arasında açık olan Sarı Köşk'te fiyatlar belediyenin diğer işletmelerinde olduğu gibi makul ve kredi kartları geçerli.

Emirgan Korusu
Emirgan İstanbul
Tel : 0 212 229 50 38
Web Sitesi: http://www.beltur.com

Emirgan Korusu'nda brunch keyfi!..
Boğaz'ın eşsiz manzarasında, mavi ile yeşilin buluştuğu Emirgan Korusu'nda yer alan Sarı Köşk, tarihi yapısı ve görkemiyle romanlarda okuduğumuz eski konakları anımsatıyor.

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.