şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Çamlıca Köşkleri

Eskiden Çamlıca Korusu içinde piknikler şimdilerde yerini Pazar kahvaltılarına bıraktı. Beltur işletmesinde hizmet veren Çamlıca Köşkleri, kahvaltı keyiflerinin yeni mekanları. Sofa, Cihannüma, Topkapı köşklerinden oluşan kompleks, İstanbul'un bir ucundan diğer ucuna bir manzarayı gören Küçük Çamlıca Korusu içinde yer alıyor.

Osmanlı 'nın ince mimarisinin günümüz estetiğiyle birlikte uygulandığı köşklerde, Kartal 'dan başlayan Kadıköy'e uzanan, Eminönü, Üsküdar ve Beşiktaş 'ı içine alan muhteşem bir manzarada kafe lezzetlerini tadabilirsiniz. Fast food yiyecekler, sıcak ve soğuk içecekler alternatifleriniz arasında. Mönüden çok manzarasıyla sizi doyuracak köşklerin yanısıra yine koru içinde bulunan Su Köşkü de yaz aylarında, süs havuzu, şelalesi ve kafeterya menüsüyle hizmet veriyor.

Çamlıca Köşkleri'nde yaz günleri için başlatılan diğer bir uygulama da kıl çadır. Aydın'da yaptırılıp özel olarak getirilen Kıl Çadır'da nargile keyfinin yanısıra lezzetli gözlemelerin de yer aldığı kafeterya mönüsü yazın sıcağından bunalan İstanbullular'ı bekliyor. Çamlıca Köşkleri'nde Pazar günleri saat 9:00'dan 13:00'e kadar açık büfe kahvaltı veriliyor.

Küçük Çamlıca Korusu Küçük Çamlıca
Kısıklı İstanbul
Tel : 0 216 428 46 96

İstanbul Çamlıca'dan başka güzel!..
Osmanlı 'nın ince mimarisinin günümüz estetiğiyle birlikte uygulandığı köşklerde, Kartal 'dan başlayan Kadıköy'e uzanan, Eminönü, Üsküdar ve Beşiktaş 'ı içine alan panoramadan İstanbul'u seyredebilirsiniz

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.