şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Zarifi

Yenilenen Beyoğlu'na zarif bir mekan...Pera' nın kültür ve lezzet armonisi, 1900ler'in zarifliği ve 2000ler'in minimalist tarzı ile birleşmiş; Beyoğlu Çukurlu Çeşme'de Zarifi ortaya çıkıvermiş. Geleneksel Türk Mutfağı'nın yanısıra etnik mutfakların lezzetlerine de yer veren Zarifi, etnik müzikten caza, cazdan fushion'a rock'a uzanan müzik yelpazesiyle yemeklerinde kadar müziğinde de geniş bir kitleye hitap ediyor.

1900lü yılların başında Zarifi ailesi tarafından inşa edilen tarihi binanın giriş katında hizmet vermekte Zarifi. Mekanın tasarımında olduğu kadar mutfağında da Pera'ya bağımlılık göze çarpıyor.

Zarifi menüsünün temeli geleneksel mutfağımızdan leziz örneklere dayanıyor. Zarifi'nin mutfağı Rum, Ermeni, Yahudi, Arap, Çerkez, Laz ve Kürt mutfaklarından seçilmiş özel yemeklerle de zenginleştirilmiş. Bu yemek çeşitliliğine eşlik eden özel bir şarap kavı, leziz yemekleri tamamlıyor. Tadılarak seçilmiş seçkin ithal ve yerel şarapları içeren bu kav, Zarifi'nin en iddialı olduğu konulardan.

Zarifi'nin müziği de menüsü kadar renkli . Etnikten caza, cazdan fushion ve rock'a duyduğunuz ya da ilk kez duyacağınız müzikler dj eşliğinde sunuluyor. 19:00 - 04:00 saatleri arasında hizmet veren mekanda akşam 20:00 ve gece 02:00 arasında yemek servisi var. Park probleminiz yok, kredi kartı da geçiyor.

Çukurçeşme Sokak No: 15
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0 212 293 54 80 (pbx)

Pera'da bir "zarif" mekan!..
Beyoğlu'nun kültür ve lezzet armonisi, 1900ler' in zarifliği, 2000ler' in minimalist tarzı... Beyoğlu Çukurlu Çeşme Sokağın yeni mekanı Zarifi, Pera günlerine özlemi hafifletiyor.

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.