şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Nu Pera

Pera’daki 200 yıllık Petits-Champs pasajında 2001 Mart ayından beri misafirlerini ağırlayan Nupera, farklı tarzdaki eğlence mekanlarını biraraya toplayarak; birbirinden farklı yaşam tarzlarını, insanları müziğin birleştirici ruhuyla kişiliklerinden arınabilecekleri bir eğlence kompleksi.

Eski bir Fransız pasajında her tarzdan, her kimlikten insanın kendine ait bir köşe bulabildiği; restoranından kafesine, barından özel kulübüne ve teras katına her türlü lezzeti ve eğlenceyi harmanlayan NuPera'da Refika Café & Bistro, Nu Bar ( Lübnan Bar) , Keyf Han gibi mekanlar yer alıyor. Pasajın alt katında yer alan Private Club ise özel partiler için kullanılıyor. Şimdilerde yaygın olan kulüp kültürünün bir yansıması olarak Nupera apartmanında yerini almış. Opsiyonlu mönüsü ve VIP kart sistemiyle kontrollü girişler yapılacak adı gibi özel bir mekan.

Nupera müdavimleri yaz aylarını ise muhteşem bir Haliç manzarasına sahip Nuteras katında geçiriyor. Uzun süredir unutulmuş, İstanbul’un en güzel manzarası olan eski İstanbul ve Haliç kıyıları gören NuTeras restoran ve bar olarak hizmet veriyor. DownTown’dan tanıdığımız Ali Deveci ve Mehmet Gürs’ün yönetimindeki mutfağı ve sürpriz içkiler sunan barıyla NuTeras, her akşam saat 19:00’da servis veriyor.

Tepebaşı Meşrutiyet Cd. No:147-149
Taksim İstanbul
Tel : 0 212 245 60 70

Nuteras'tan İstanbul...
Bir yüzüyle Tepebaşı’nı, diğer yüzüyle İstiklal Caddesi'ni selamlayan Passage de Petits-Champs... Bu yılın en gözde kulüplerinden Nupera, yaz akşamlarına nefes kesen bir eski İstanbul manzarasıyla NuTeras'ta hoşgeldin diyor!

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.