şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Kandilli Balıkçısı

Kandilli balıkçı meyhanesi temizliği ön planda tutan balık ağırlıklı menüsünde, kırmızı ve beyaz etleri de bulabileceğiniz, sıcak bir atmosferde rahatlıkla yemek yerken Grek müzikleri dinleyebileceğiniz bir mekan.Üsküdar Kandilli'de tamamı ahşap dekor içinde deniz eskileri ile süslü bu mekan, mis gibi deniz kokan bir denizci, yelkenci meyhanesi. Menüsü çok zengin meyhanenin mezeleri balık ağırlıklı. Kalamarı ısırdığınızda ağzınızda dağıldığını fark ederken, karidesin mis gibi tereyağı kokusu deniz kenarında size dağ havasını hatırlatacak.

Kandilli Balıkçısı'nda, balık sevmeyenler de unutulmamış ve mönüye bonfile, biftek, piliç kanadı, ızgara piliç, şinitzel, güveçte kavurma çeşitleri ile çocukların vazgeçemediği bol patatesli ızgara köfte de eklenmiş. Tava ve ızgara balıkların yanı sıra tuzda levrek, sütte balık, klasik buğlama, fener kavurma çeşitleri de bulunuyor.

Yemek arasında okyanus lokumu, balık krep, ızgara balık köftesi ve kalamar dolması yemeyi ihmal etmemelisiniz. Yemekten sonra ne kadar tok olursanız olun, çikolata sufle, meyve aromalı kakao'lı sıcak helva ve parfe'nin vazgeçilmez tadına bakıp üzerine kahve, expresso veya cappucino'nuzu içmeden Kandilli Balıkçısı'ndan ayrılmayın...

İskele Caddesi 19/1 Kandilli
Üsküdar İstanbul
Tel : 0216 308 02 60
Web Sitesi: http://www.kandillibalikcisi.com.tr/

Hayallerinizdeki keyfi yaşayın
Üsküdar Kandilli'de tamamı ahşap dekor içinde deniz eskileri ile süslü bu mekan, mis gibi deniz kokan bir denizci, yelkenci meyhanesi.

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.