şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Socia

Socia, geçen yıldan bu yıla sürdürdüğü tadlara yeni renkler ve lezzetler katarak Boğaziçi kıyısında yolculuğunu sürdürüyor. Y. Mimar Serhan Gürkan ve Elif Edes Yeniköy'de Boğaz kenarında geçirilecek saatler için sıcak, rahat ve farklı tadları olan Socia'da sürprizlerle dolu yeni bir sezon tasarladılar.

Bu yaz Socia mutfağında Elif Edes'in eliyle kışkırtıcı ve farklı tadlar var. Hem hafta içinde rahat bir iş sonrası dinlenme ve tazelenme istasyonu, hem de hafta sonları gün boyu klasik Türk kahvaltısı yapılabilecek bir Boğaz bahçesi. "Evde değil ama evde gibi, hem de Boğaz'ın kıyı dibinde".Cordon Bleu mezunu usta bir Chef'in elinden dünya yemek kültürünün, Akdeniz ve Türk mutfağının keyfini Boğaz'da çıkarmak için bu yaz adres Socia. "Ceviche" levrek marine, yengeç etli enginar dip, kirazlı gaspaccio yatağında karides, tahin soslu köfteler ve kalamarlı Sezar salata mekanın spesyalleri arasında. Bunlara ek olarak gün içinde Elif Edes tarafından hazırlanan sürpriz yemekler de sizleri bekleyenler arasında.

Elif Edes, bu yazın Socia'sını stresten uzak rahat bir mekan olarak tanımlıyor. Çilekli şampanya; Baignoire, vodka ve meyva karışımları; Bananoska, Fragolaska, Melonoska, Iced White Russian ve şampanya kokteylleri denemeniz gerekenler arasında.
Socia geçen yaz olduğu gibi bu yaz da müzik ve eğlencede iddalı. .
Mekan özel günler ve partiler için alternatif uygulamalara da imkan sağlıyor.


Köybaşı Caddesi No: 89
Yeniköy İstanbul
Tel : 0 212 299 00 80

Açıkhavada yemek ve eğlence
Socia, farklı eğlence anlayışı ve özel mönüsüyle, nezih bir ortamda eğlenmeyi sevenleri ve damak zevkine önem verenleri ağırlıyor.

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.