şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Barcode Cafe

Caddebostan sahilde Migros'un karşısında açılan Barcode Cafe, dekorasyonu ile dikkati çekiyor. Özel seçilmiş rahatsız etmeyen müzik eşliğinde ister cafe içi ister cafe dışında açık havada geçirebileceğiniz birkaç saat için ideal bir mekan.

Şefin spesyalitesi olan yemeklerden, özellikle nefis pasta ve tiramisu tatlılarından mutlaka denemelisiniz. Özel sandviçler ve kendine özgü salataların yanı sıra, çok az yerde bulabileceğiniz çeşitleri ile hizmet sunulan Barcode Cafe'de Visa-Mastercard gibi kredi kartları geçiyor. Mekanda bazı haftalar canlı müzik gibi sürprizlere karşı hazırlıklı olun.

Balık ve deniz ürünlerinden oluşan ve istek üzerine balsamic sirke ile tatlandırılan çok özel bir salata; Okyanus Salata... Salata seçiminizde öncelik tanımanız gereken, farklı bir lezzet. Yemeklerden ise mekanla aynı adla anılan Barcode'u denemelisiniz... Tatlılardan ev yapımı özel tiramisu alkolsüz olarak hazırlanıyor. Ancak Alkol Bar'da her çeşit alkollü içeceği bulabilirsiniz.


İskele Yolu Sk. No: 44/7
Caddebostan Migros Karşısı
Caddebostan İstanbul
Tel : 0216 385 00 73
Web Sitesi: http://www.barcodecafe.com

Caddebostan sahilde Migros'un karşısında açılan Barcode Cafe, dekorasyonu ile dikkati çekiyor. Özel seçilmiş rahatsız etmeyen müzik eşliğinde ister cafe içi ister cafe dışında açık havada geçirebileceğiniz mükemmel birkaç saat için ideal bir mekan.

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.