şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Pinty Cafe-Bar

Asmalımescit'teki Pinty Cafe & Bar, değişen işletmesiyle yeni sezona merhaba diyor. Başta Fikret Adil olmak üzere, birçok yerli-yabancı gazeteci, şair, yazar ve ressamın kalem ve fırçalarıyla ölümsüzleştirdiği, köklü bir tarihe sahip olan Asmalımescit son yıllarda yeniden çıkışta. Cafe, bar ve dans alanı olarak üç bölümden oluşan Pinty Cafe-Bar'da haftada 7 gün sıcak bir ortamda kaliteli eğlence sunuluyor.

Galerist Uğur Bekdemir'in sahibi olduğu cafe-barın işletmeciliğini Sami Cohen, Behçet Üstün ve İbrahim Taşpınar üstleniyor. Mekana gelenleri, duvarların mavi ve hardal tonlarıyla bezendiği cafenin girişinde duvara yapılmış çok güzel bir resim karşılıyor.

Cafe bölümünde 15 kişilik bir oturma alanı bulunuyor. Bar bölümünde de 15 kişilik oturma grubu bulunuyor, buna eğlenceye ayakta devam edilebilecek 10 kişilik bir bölüm daha ekleniyor. Kiremit rengi duvarları ile dikkati çeken barda da çeşitli tablolar yer alıyor.

Salona geçtiğinizde sizi 20 kişilik bir oturma bölümünün yanı sıra 50-60 kişiyi ayakta ağırlama kapabitesine sahip bir bölüm bekliyor. Bir duvarda kocaman bir resim yer alırken, başka bir duvarda 180x150 barkovizyonla yayın yapılıyor. DJ kabinimiz de yine salon bölümünde bulunuyor.

Pinty - Cafe Bar 18-118 yaş arası müzik eşliğinde sohbet etmekten ve/veya dans etmekten hoşlananlara hitap ediyor. Mekanda makul fiyatlarla içkinizi içerken çerez, patlamış mısır, havuç, salatalık gibi atıştırmalıklar için ücret ödemeniz gerekmiyor. Çevrede birçok otopark mevcut olduğundan park sorunu da yaşamayacaksınız.

Belirli bir tarz yerine her tarzın en iyi ve popülerlerini tercih edenlerdenseniz, burası tam size göre bir mekan!.. Gündüz 12.00 - gece 02.00 saatleri arasında hizmet verilen Pinty cafe-bar'ın spesyal kokteylinin tadına bakmadan Pinty cafe-bar'dan ayrılmayın!

Sofyalı sokak No: 5 Tünel
Beyoğlu İstanbul
Tel : (212) 251 79 77
Web Sitesi: http://www.pintybar.com/

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.