şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Circle Restaurant

Yenilenen Circle Restaurant’da Boğaz’ın büyülü manzarası eşliğinde lezzet ve keyife devam

Yeniköy’ün en meşhur yalılarından biri olan Mualla Hanım Yalısı’nda ve denizin üstünde hizmet veren Circle Restaurant, yaz sezonunda misafirlerini yenilenen dekorasyonu ve menüsüyle ağırlıyor.

Yeniköy’deki Mualla Hanım Yalısı’nda 8. yılını geride bırakan ve açıldığı günden bu yana İstanbul’un en gözde mekanlarından biri olan Circle Restaurant; yenilenen dekorasyonu, genişletilmiş yemek ve şarap menüsüyle kendisini ayrıcalıklı hissetmek isteyen konuklarını ağırlamaya devam ediyor.

Türk ve dünya mutfağının seçkin lezzetlerini kendine özgü atmosferi ile denizi kucaklayan muhteşem mekanında sunan Circle Restaurant, 100 kişiyi ağırlayabiliyor. Açık ve kapalı iki ayrı barı ile servis veren mekanda yerli ve yabancı markalardan oluşan 45 çeşitlik zengin şarap kavı dikkat çekiyor. Circle Restaurant’ta Avustralya, Amerika, Şili, Fransa ve İtalya’nın en gözde şarapları bulunuyor.

Circle Restaurant’ın zengin kahvaltı menüsünde; ev yapımı reçeller,patates ve karamelize soğan ile lezzetlendirilmiş İspanyol omlet ve yöresel peynirler bulunurken, öğle ve akşam yemeği menüsünde safran soslu somon, buğday risottosuyla yapılmış dana pirzola, panini’ler ve salatalar, çıtır pizza ve makarnalar, özel mantar soslarıyla hazırlanmış bonfileler dikkat çekiyor. Tatlılarda ise bir Circle klasiği haline gelen dondurmalı profiterol, misafirlerin tatmadan geçmeyecekleri lezzetler arasında yerini alıyor.

Açıldığı günden bu yana yerli ve yabancı birçok seçkin konuğu ağırlayan Circle Restaurant, 08.30 - 02.00 saatleri arasında; romantik zamanların, samimi sohbetlerin ve önemli iş toplantılarının vazgeçilmez mekanı.

Köybaşı Caddesi.No: 5/1
Yeniköy İstanbul
Tel : 0 212 262 84 55

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.