şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Cafe Gatt's

Cafe Gatt's sizi davet ediyor...

Beyoğlu yeni bir mekanla müdavimlerini selamlıyor! Bir süredir hizmet vermeye başlayan ve açılışı geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Cafe Gatt's siz misafirlerini ağırlamaya hazır.

Aslında aşina olduğunuz bir ortam Café Gatt's, yine de bilginiz olsun diye söyleyelim:

Buluşmak, bu arada atıştırmak, dinlenmek, sağda solda neler olduğundan haber almak isteyenlerdenseniz, Cafe Gatt's doğru adres. Bilgi panosu ile hani o unuttuğumuz eski usül bir iletişim noktası.

Bir uğrak aslında, ama kendini dinlemek isteyenlerin de yalnızlığı tadabilecekleri bir mekan aynı zamanda. İyi müzik, dergiler ve "yaratılış"ı simgeleyen duvar resmi ise, tüm bu imkanları sunabilen bu küçük mekanın dekorunu oluşturuyor...

Menüye gelince...

Cafe Gatt's bildiğimiz, sevdiğimiz tatları kendince sunuyor misafirlerine. Gatt's Çayı örneğin... Bildiğimiz "kaynar", yani Adana yöresinin yeni doğan bebek ziyaretlerinde sunulan, şekerli, cevizli, kan yapan, süt yapan, can veren sıcak içeceği.

Cafe Gatt's'e geldiğinizde, çayınızın yanında tadımlık kurabiyeniz unutulmuşsa çekinmeden isteyebilirsiniz, çünkü burada her sıcak içeceğin yanında kurabiye ikram etmek bir alışkanlık. Sıcak içecekler, Aromalı kahveler, Soğuk içecekler, Atıştırmalıklar, Kek ve tatlılar sizleri bekliyor...

Çok beğeneceksiniz. Aklınızda bulunmalı. Kendilerine ait oto parkı yok, fakat civar sokaklarda aracınızı park edebilecek yer bulmakta zorluk çekebileceğinizi sanmıyoruz.

Bekar Sok. No: 21
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0 212 243 81 37

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.