şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Set Kebap

Geleneksel Türk Kebabı’nın Tek Adresi Etiler Set Kebap!

Zengin menüsü, kaliteli hizmeti ve birbirinden leziz kebaplarıyla anılan ve Etiler’in hemen girişinde bulunan Set Kebap, haftanın her gününde müdavimlerine müthiş lezzetler sunuyor. Geleneksel Türk mutfağını günümüze aktaran ve 1978 yılından beri hizmet veren Etiler Set Kebap, ailenizle ya da arkadaş grubunuzla mangal yapabileceğiniz konseptiyle konuşturmaya devam ediyor. İstanbul’un en güzel semtlerinden biri olan Etiler’de bulunan, kış bahçesi ve terası da olmak üzere yaklaşık 250 kişilik kapasitesiyle hizmet veren Set Kebabın mönüsü oldukça geniş. Ara yemeklerde Fındık Lahmacun, İçli Köfte, Gavurdağı Salata ve Patlıcan Söğürme bulunuyor. Mezelerde de yine oldukça iddialılar.

Ana yemeklerde Adana, Urfa, Döner ve tüm kebap çeşitleri sunuluyor. Eğer etinizi kendiniz pişirmek istiyorsanız, son sınıf teknoloji ile yapılan koku ve duman çıkarmayan mangal başına geçebilirsiniz. 6 ile 10 kişilik masalara hizmet veren mangal başında özellikle Antrikot ve Bonfile oldukça seviliyor. Ayrıca yine Set Kebap’ın Adana Sushi’si başka yerde tadamayacağınız türden bir lezzet. Efsaneleşmiş ünlü çiğ köfte ustası Şemo Usta’nın çiğ köfteleri müdavimlerine eşsiz lezzetler sunuyor.

Geniş bir içki mönüsü olan Set Kebap’ın şarap kavı oldukça zengin. Yerli ve yabancı şaraplardan bir çok marka bulunuyor. Rakıda her marka bulunurken diğer tüm alkollü içeceklerin de servisi yapılıyor. Lezzet avcılarının son durağı olan Set Kebap hazırladığı çok özel menüsü, senelerin deneyimine sahip aşçılarıyla ve farklı mutfak kültürlerinden topladığı tarifleri ile bütün yemek severleri, sunumları ve lezzetleri ile büyülemeye hazırlanıyor.


Nispetiye Cad. No:13
1. Levent İstanbul
Tel : 0 212 264 67 44
Web Sitesi: http://www.setkebap.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.