şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
My Day

Beyoğlu'nun son yıllarda hızla gelişen sokağı Balo Sokak' ta yeni bir işletme daha devreye girdi: My Day...

İşletmesi değişen ve yenilenen My Day üç kısımdan oluşuyor. Önce sokakta bulunan bir grup var. Balo Sokak ile Nevizade' nin kesişme noktasındaki hareketli ortamda oturup içkinizi yudumlarken hem sohbet edebiliyor hem de etrafı izleyebiliyorsunuz.

İkinci kısım ise kapalı bar alanı. Yaz aylarında bile serin bir ortam sunan barda müzik dinleyebilir, iddialı mutfağından farklı lezzetledi tadabilirsiniz.

Yaza en çok hitap eden kısım ise üçüncü bölüm: My Day Garden... Yaklaşık 200 kişi kapasiteye sahip olan bahçe, ağaçları ve ışıklandırması ile en göz alıcı bölüm. Gece 22.30' dan sonra müziğin sesinin yükselmesi ile tam bir kulüp havasına bürünen My Day Garden' da gönlünüzce dans edebilir ve tüm stresinizi atabilirsiniz.

My Day Garden’ın üzeri kış günlerinde de aynı keyfi yaşayabilmeniz için kapatılmış. My Day’in dekorasyonu da oldukça sade ve şık. Göz yormayan ışıklandırma, oturma düzenlerinin esnekliği, sandalyede oturmayı tercih etmeyen müşterileri için minderler mekanda kendinizi rahat hissetmenizi sağlıyor.

Akdeniz mutfağı ağırlıklı, lezzetli yiyecekler, sadece eğlenmek değil, karnını doyurmak isteyenler için bir alternatif oluşturuyor. Fiyatların makul düzeyde olduğu My Day' de ayrıca 17.00 - 21.00 arasında Happy Hours uygulaması yapılıyor.

My Day Garden' da haftanın her günü değişik bir program var. Pazartesi ve Salı günleri partilere ve Latin günlerine ayrılmış. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi 2 DJ’in performansıyla muhteşem club geceleri, her Perşembe DJ Hakan Küfündür’ün plaklarından Oldies Nights ile gecelerinizi hareketlendirebilir, özel kutlamalarınızı endişesiz gerçekleştirebilirsiniz.

İşletmede kredi kartları geçerli. Yakın çevrede bulunan otoparklar, araçları ile gelenlere kolaylık sağlıyor.

My Day her gün 11.30 - 04.00 saatleri arasında açık.

Balo Sok. No:18
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0 212 251 56 52

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.