şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Marmara Balık

Denize ve balığa tutkun, tazelik, kalite ve şıklıktan vazgeçemeyenler için çok özel bir mekan olan; Marmara Balık Lokantası "Sağlığınıza...." diye başlayan anlar için sizleri bekliyor.

"Balık Sağlık, Marmara Balık Lezzet" sloganıyla kendini tanımlayan mekandaki birbirinden özel lezzetleri birçok ünlü balık lokantasında şef olarak görev almış, konusunda iddialı Çetin Usta tarafından hazırlanıyor.

Balıklar günlük olarak özel bir satın alma uzmanı tarafından hergün halden özenle seçiliyor. Şefin özel spesiyalleri arasında ise Süpriz Levrek, Marmara Balık Salatası, Akya balığından yapılan balık pastırması ve Levrek marine bulunuyor. Ayrıca rakı çeşitleri, yerli ve yabancı son derece geniş şarap seçenekleri ile yemekler tamamlanabiliyor.

Hergün 12.00ile 24.00 saatleri arasında hizmet veren Marmara Balık; yaz gecelerinde yemeğinizi dışarıda alabileceğiniz 100 kişilik bir teras ve ayrıca 100 kişilik bir iç mekana sahip. Yemek öncesi içkinizi yudumlayabileceğiniz bir lounge bölümü ve özel teras da bulunmakta.

Beyaz, bej ve kahverengi renklerin hakim olduğu mekanda ahşap ve metal malzemeler kullanılmış, Ayrıca güverte görünümü verilmiş diğer bir köşede ise lombozların içerisine yerleştirilmiş balıklar ile çok farklı bir şıklık sağlanmış.

Feneryolu Cad.
Yeşilyurt İstanbul
Tel : 0 212 662 21 89

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.