şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Me Gusta

Me Gusta'da ne ararsanız var. İki katlı bir mekan. Orta kısmında barlar bulunuyor. Kenarlarda oturma grupları yer alıyor. Çalınan müzik, elektronikten popa ne varsa ve eski hit parçalar. Dev bir ekran, bar ve bilardo masaları da unutulmamış. Mönü'süne gelince, fajita, chicken fingers, tavuk kanatları, dev hamburgerler, tatlılardan ise içi sıcak çikolatalı muffinleri"chocolate bomb".

Taksim meydanında, The Marmara Oteli'nin yanında, Teknosa'nın karşısında, 600 metrekare kullanım alanına sahip Cafe-Bar, Restoran tarzında çok nezih bir müessesedir.
Yanında otoparkı olup Avrupa standartlarının üzerinde, hijyenliği birinci sırada tutan ve aynı şekilde 100 çeşitlik menüsüyle İstanbullulara hizmet vermektedir

Menüsü; İtalyan ve Meksika mutfağı ağırlıklıdır. Dumanı üzerinde enfes fajitalar, bonfileler, T-Bone, mozzarella sticks, pizzalar, nefis soslarla spaghettiler, salatalar, tatlılar ile lezzet sevenlere enfes seçenekler sunar.

Kurucusu ve sahibi Vedat Akkaya'nın 43 senedir gıda sektöründe tecrübesi olup aynı zamanda Tarihi Lale İşkembecisi'nin de sahibidir. İşlerinin yoğunluğundan, MeGusta'nın işletmesini kızı Yeliz Akkaya'ya bırakmıştır.

Hürriyet Gazetesi tarafından Türkiye'nin en iyi maç seyredilen mekanı seçilen Me Gusta'nın; iki dev projeksiyon sistemi, Amerikan Bilardosu, kömür ızgarası, 200 metrekare mutfak ve buzhane reyonlarıyla, aşırı derecede hijyene önem veren bir müessesedir.

Osmanlı Yokuşu. No: 14
Taksim İstanbul
Tel : 0 212 252 90 46-47

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.