şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Karaköyüm Restoran

Karaköyüm Restoran; Galata Kulesi, Topkapı Sarayı, Ayasofya, Sultanahmet Cami’nden Boğaz’a kadar uzanan geniş yelpazenin lezzetiyle damak lezzetini buluşturmaya özen gösteriyor. Kenti farklı bir bakış açısından izleyenlere, onu yeniden keşfetme şansı tanıyor. Önünden sürekli geçip gittikleri, baktıkları ama görmedikleri mekanlarla ilgili sorular sorduruyor. Yemekleri de öyle... Hünkar beğendi, mantı, etli yaprak sarma, sakızlı muhallebi gibi bildiğimiz lezzetleri yeniden keşfetmemizi sağlıyor, sağlıklı ve doğru beslenme için gerekli koşullara uygun yeni lezzetlere kapı açıyor. Tüm bu özellikleriyle de kalabalık, gürültülü mekanlardan kaçıp, sakin, duyarlı gruplar için bulunmaz bir mekan oluyor.

Şeniz Lakay ve Sevinç Baliç’in ocakta pişen her yemeğe, sağlık kurallarına, her masanın tasarımına gösterdikleri özen, her konuğu kendi misafirperver yaklaşımlarıyla ağırlamaları KARAKÖYÜM’de yemek yemeyi daha da zevkli bir boyuta taşıyor.

KARAKÖYÜM, öğlen yemeklerinde Karaköy ve çevresinde çalışan ve iş ortamından uzaklaşarak dinlenmek ve doymak isteyenler için hızlı ve lezzetli seçeneklerden oluşan mönüler hazırlamaktadır. Öğleden sonra lezzetli cheese cake-pie seçenekleri, sıcak ve soğuk içeceklerle kültürel zenginliği izleyerek dinlenmek isteyenler için her gün taze olarak sunulmaktadır. İş çıkışı eve gitmeden önce mutlu saatler geçirmek isteyen çalışanlara KARAKÖYÜM Bar hizmet vermektedir. Akşam yemeklerinde ise gece ışıkları eşliğinde sıcacık anılar için sunulan çok özel mezeler, salatalar, alkollü-alkolsüz içecekler, şık ana yemekler ve her saatte çalan ve sohbeti engellemeyen hafif bir müzik...

Cumartesi akşamları Arnavutluk müzik ustalarından Flamur Muço’nun akordeonuyla birlikte söylenen şarkılarla Karaköyüm, çeşitli dernek ve kuruluşların grup yemekleri, doğum günü, kutlama, nişan-düğün-kına gecesi, arkadaş toplantıları için aranan bir merkez . Toplantıya ya da isteğe uygun müzik seçeneklerini de sunabiliyor.

Kemeraltı Cad. No: 4 Bankalar Han Kat: 6 Karaköy
Eminönü İstanbul
Tel : 0 212 244 68 08

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.