şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Yeşillik

Yeşillik “balık&salata” iş ortamının yoğunluğu içinde veya alışveriş esnasında balık yeme zevkinden mahrum kalmak istemeyen balık severler tarafından ilk açıldığı günden beri büyük ilgi görmektedir.

Üç tarafı denizlerle çevrili olan ülkemizde balık yeme alışkanlığının olmamasına ve sabit bir fikir haline gelmiş olan rakı balık menüsüne rağmen, balığı fastfood ortamına taşıyarak özellikle sağlıklı beslenmek ve kilosuna dikkat etmek isteyen müşterilerine deniz mahsüllü salatalar, ızgara ya da tava balık çeşitleri içeren bir menü sunmaktadır. Taze yeşilliklerden oluşan zengin salata menüsünde deniz mahsüllü salataların yanısıra hellim ve tulum peynirli salatalar da mevcuttur.

Ayrıca, balık lokantalarının vazgeçilmez ara sıcakları olan midye tava ve tereyağında karides, son yıllarda ülkemizde çok popüler olan sushi ve balık çorbası menünün en popüler yemeklerindendir. Somon, mezgit ve alabalık fileto olarak hazırlanarak yeşillikle birlikte sunulmaktadır. Restoran mevsimine göre farklı balık çeşitleri ile de hizmet vermektedir. Özellikle iş çevresi tarafından tercih edilen kılçıksız mezgit pane, somon ızgara ve alabalık panenin dışında hamsi tava, deniz mahsüllü salatalar ve deniz mahsülü sevmeyenler için değişik salata çeşitleri menüde yer almaktadır.

Ayrıca, “balık ekmek” meraklıları için balık ekmek, hamsi tavalı sandviç ve somon burger gibi seçenekler de mevcuttur. Feng-Shui’ye göre dekore edilen açık mutfağında en fazla 3-5 dakika içinde balıklar ve salatalar hızlı bir şekilde taze olarak hazırlanan Yeşillik fastfood müşterisine kaliteli bir hizmet verme çabası içindedir. Restoranda kredi kartı , ticket, sodexo ve multinet geçerlidir.

Metrocity Alışveriş Merkezi Food Court No: 252
Levent İstanbul
Tel : 0 212 344 00 04

TL TL TL TL TL 
  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.