şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Kumquat Coffe

Kahvelerinizi soğuk mu alırsınız sıcak mı ?

Kahve mönülerinin önünde yabancı onlarca ad arasında kayboluyor ve strese giriyorsanız, rahatlayın. Kumquat Coffee’ de acele etmenize gerek yok, size her türlü bilgi veriliyor.

Kumquat Coffee’ nin 50’ nin üzerinde sıcak ve soğuk kahve çeşidi var. Kahvelerin aromaları da birbirinden ilginç, doğal meyve şuruplarının verdiği tad kahvelere ayrı bir lezzet katıyor. Bir de üç renk Caffe Latte var ki, sütlü kahveyi hiç böyle görmediğinize eminim. Beyaz, kahverengi ve… Mavi renkten oluşan sütlü kahvenin sırrı içki kokteyllerinde kullanılan likörde yatıyor.

Kumquat Coffee adını Antalya’ da yetişen ve tatlı – ekşi iki tada sahip ?kumquat? narenciyesinden alıyor. Ortaköy’ de açılan mekanın amacı ise ev ve ofisten sonra koşe başındaki üçüncü mekan olmak; iş yorgunlarını eve dinlenmiş göndermek. ortaköy’ deki Yapı Kredi Bankası’sını geçin. Sol köşe eskiden harabeydi ya, artık mahalleye kahve kokuları saçan küçük bir bahçe oldu. Yol üzerindeki Kumquat Coffee’ ye girdiğinizde anlıyorsunuz ki burası, konumu itibariyle insanı şehir karmaşasından soyutlayan bir mekan değil. Gündelik hayat tam karşınızda: Ortaköy trafiği akıp gidiyor, otobüsler, koşuşturan insanlar, şehir hayatının hızlı ritmi… Ve siz rahat koltuklarda oturup kahvenizin tadını çıkarıyorsunuz. Kahveler o kadar lezzetli ki, bir süre sonra ne trafik kalıyor ne stres, sohbet başlıyor.

Muallim Naci Cad. No: 25
Ortaköy İstanbul
Tel : 0212 236 68 53

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.