şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Mori Sushi Restaurant

Mori Sushi, dünyanın en gözde mutfaklarından Japon mutfağının yansımalarını modern şehir yaşantısına taşıyor. Sushi’yi Türk damak zevkiyle birleştiren Mori Sushi, size Etiler Mayadrom’dan sonra şimdi de İstanbul’un en seçkin mekânlarından Süzer Plaza’da yemek yemenin ayrıcalığını yaşatıyor.

Lezzetin yanında sushi’lerin tabağa yerleştirilmesinin de büyük önem taşıdığı Japon mutfağının estetiği, Mori Sushi’nin şık tasarımıyla harmanlanınca yemekten aldığınız keyif kat kat artıyor…

Tüm sushi’ler sipariş üzerine sushi bar’da yapılıyor…

Mori Sushi’nin mutfak şefi Wee, dünyada bir trend haline gelen ve Japon mutfağının en çok sevilen yemeği 'sushi'yi, damak tadımıza çok uygun bir lezzetle İstanbullu sushiseverlerin beğenisine sunuyor. Tüm sushi’ler sipariş üzerine sushi bar’da anında yapılıyor ve malzemeler her gün tazeleriyle yenileniyor.

Mori Sushi’nin lezzetli, besleyici ve sağlıklı ürünlerden oluşan menüsü, uygun fiyatla, sayısız alternatif sunuyor. Restoranın menüsü, Sushi menü ve kitchen menü olarak iki kısımdan oluşuyor. Japon mutfağının diğer geleneksel tatlarını da ayağınıza getiren Mori Sushi’de, Sake Carpaccio (Somon), Ebi Tempura, Mori Style Spring Roll, Kyoto California, Mori Ebi Roll ve Mori'nin en spesiyal lezzeti Maguro Tartar’a kadar en çok sevilen lezzetleri bulabilirsiniz.

“Private loca” ayrıcalığını yaşayın…

Mori Sushi, klasik bir Japon restoranı yerine, herkesin rahatça gelip sushi yiyebildiği keyifli atmosferi, fusion-zen tarzı dekorasyonu, Japon el sanatlarının en güzel örneklerinden bonsai ağaçlarıyla süslü masaları, Uzakdoğu’nun otantik çadırlarından esinlenilerek bambu dallarıyla etrafı sarılmış private localarıyla Süzer Plaza’da sizleri ağırlıyor. Japonların derin ve köklü bir şekilde doğaya olan hayranlıkları göz önünde bulundurulursa yemeklerinin görünümüne verdikleri bu değer kolayca anlaşılıyor. Bir tablo güzelliğinde olan sushi’lerde de estetik ön planda... Mori Sushi zengin bir görsellik içeren ve derin bir kültürün ürünü olan sushi’lerin tabağa dizilmesi âdeta bir tören havasında gerçekleşiyor. Yemekte çatal, bıçak yerine 'chopstick' adı verilen çubuklar kullanılıyor.

Süzer Plaza Asker Ocağı Cd. No:15
Giriş Kat 29/53 Elmadağ
Şişli İstanbul
Tel : 0212 293 06 66-67
Fax : 0212 293 06 68
Web Sitesi: http://www.morigroup.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.