şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Neruda's Bloom

Arnavutköy’de tarihin içinde muhteşem dizaynıyla, mistik havasıyla keyifli bir dünya mutfağı “NERUDA’S BLOOM”...

Boğaz’ın eşsiz güzelliğine hakim 1900’lü yıllardan bir köşkte haftanın her günü saat: 09:00 - 04:00 arasında cafe, restaurant, klüp olarak hizmet veren hareketli ve sıcak bir tarza sahip olan Neruda’s Bloom, zengin mönüsüyle lezzet severlerin beğenisini kazanıyor. Cafe ve restaurantta hafta içi ve hafta sonu brunch yapabileceği gibi gece klüpte güzel bir müzik eşliğinde içkilerinizi yudumlayabilir, mekanın ve boğazın eşsiz aurasıyla sarhoş olabilirsiniz.

Arnavutköy iskelesi karşısında bulunan Neruda’s Bloom’un ismi; aşk şiirlerinin ünlü şairi Neruda’dan, Bloom ise açan çiçek anlamına geliyor. Neruda’s Bloom Arnavutköy’de balık kültürünün kemikleştiği bir ortamda dünya mutfağından eşsiz lezzetler sunuyor.

Rahatlığa, kaliteye,eğlenmeye,lezzete önem verenlerin alternatifsiz mekanı olmayı hedefleyen Neruda’s Bloom’un mutfağı ünlü mutfak şefi Ömer Uras’ın yönetiminde.

Neruda’s Bloom’da , özellikle farklı pizza çeşitleri, rossini usulü dana bonfile (kaz ciğerli), provansal usulü kuzu sırtı,güveçte erikli bonfile,levrek buğulama (safranlı kermalı sos ile) ve birbirinden güzel salata seçenekleriyle farklı lezzetler sunuluyor. Tatlı seçeneklerinden; frambuazlı crumble, hot chocolate cake, creme brulee ise mutlaka denenmesi gerekenlerden.

Eşsiz Boğaz manzarasında, İstanbul’un büyüsüne kapılırken Neruda’s Bloom’un birbirinden lezzetli yemekler ile unutulmayacak bir keyif yaşayabilirsiniz.

www. nerudasbloom.com

Arnavutköy Bebek Cad. 50/1
(Arnavutköy Vapur İskelesi Karşısı)
Arnavutköy İstanbul
Tel : 0 212 263 46 11

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.