şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
İst Cafe

Sokağın Kenarına İlişmiş "İstanbul"
İst Cafe Restaurant…

Adını hem İstiklal Caddesi hem de İstanbul’dan alan İST Cafe, kısa sürede Beyoğlu’nun buluşma noktası haline geldi. Mekan, gündüz gezginleri kadar iş çıkışı keyfi için de cazip bir seçenek olarak Beyoğlu müdavimlerinin kalbine girdi. Ayrıca hızlı ADSL bağlantısı sayesinde kahve eşliğinde işini tamamlamayı seçenler için şimdiden vazgeçilmez bir adres. Kısacası sınırsız sohbet, zengin, herkese hitap eden bir mönü, Beyoğlu’nun eşsiz dokusuyla içiçe bir ortam İST Cafe’de!

İstiklal Caddesi’ne daha ilk adım atıldığında bile havası değişiyor insanın. Günün rehaveti, yorgunluğu yerini huzura ve keyfe bırakıveriyor. Caddenin ortak buluşma noktalarından Fransız Kültür Merkezi’ni geçince, köşede göze çarpan İST CAFE açıldığında da bu huzur ve keyfe doyumsuz sohbetler, lezzetli yemekler, dumanı üstünde kahveler, demli çaylar eklendi. Adeta sokakla içiçe konumlandırılmış mekanın ferah ortamı, güleryüzlü ekibi, hızlı servisi ve farklı mönüsü dikkat çekici.

İST CAFE’nin en çok ilgi gören lezzetleri, tatlıları. Damla sakızlı cheesecake’den nefis brownie’ye uzanan tatlılardan başka bir de Behiye Hanım’ın çöreklerine olan talebin gözardı edilemeyecek kadar yüksek olduğunu söylüyor Deniz Erkan. Tatlılara eşlik eden sıcak içecekler arasında ise Fas Çayı ve espresso’dan cappucino’yla uzanan zengin kahve çeşitleri dikkat çekiyor.

İstiklal Cad. No:10/12
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0 212 251 79 44
Web Sitesi: http://www.istcafe.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.