şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Cezayir

İSTANBUL’UN KLASİKLERİNDEN CEZAYİR BAŞTAN AŞAĞI YENİLENDİ!

ŞİMDİ, YENİDEN CEZAYİR

Baştan aşağı yenilenen Cezayir tüm yenilikleri ve sürprizleri ile sizi bekliyor, gelin ve görün.

Müdavimleri ve yeni dostları için eski kabuğunu sıyırarak yeniden doğan Beyoğlu’nun en güzel tarihi binalarındanCezayir, şehir hayatının merkezinde, asırlık bir bina içerisinde eskinin etkileyici dokusu ile bugünün tüm cazibesini ve dinamizmini sunuyor.

Kentli gezginlerin iyi bildiği bir adres olan Cezayir, daha iyi nefes alabilmek için birdevir veyenilenme süreci yaşadı veTamirane ekibinin dokunuşu ile baştan aşağı değişerek Ağustos ayında kapılarını sizlere açtı.

Yepyeni biryeme-içme, zaman geçirme ve keyif kurgusu ile iki ayrı katta, iki ayrı menü ile, Bahçe, Private Room ve Bar & Lounge gibi üç farklı mekan ile yeniden hayata geçti. Beyoğlu için klasikleşmiş vaha niteliğinde geniş ve her daimyeşil Bahçesi ve yüksek tavanlı, şömineli şık bar bölümü Cezayir’in kuşkusuz en göze çarpan noktası.

Private Room ve Bar & Lounge ise genç ve canlı ‘bite menü’sü, samimi, şık ve rahat tasarımlı yapıları ile günün her saati kullanıma uygun olduğu gibi, davet, kutlama ve toplantı gibi özel etkinlikleri çin de çok cazip seçenekler sunmakta.Yine bu katta bulunan özel pasta fırını ilegünboyu pişirilen“bakery” ürünleri tatmak mümkün.

Cezayir’in yeni menüsü, gençvedinamik bir mutfak ekibi tarafından, Dünya, Akdeniz veTürk mutfaklarından ilham alınarak ve modern tatlar ile birleştirilerek zevkle hazırlandı. Günün her saatine uygun leziz seçenekleri tatmak için geç kalmayın.

1901 yılında İtalyan İşçi Cemiyeti üyelerinin çocukları için okul binası olarak inşa edilen yapıyüksektavanları, büyük ve aydınlık pencereleri, orjinal taş zeminleri ile 114 yıllık bir geçmişin tüm izlerini taşıyor. Bugün hakettiği özen ve yenilenme ile uzaklaşılsa da vazgeçilmeyen ve özlenen Beyoğlu hayatına tekrar damga vurmak için kapılarını açtı vesizleri davet ediyor.

Yenidönemde, Cezayir çeşitli konser, film gösterimi, atölye, konuşma ve kültür-sanat etkinliğine bünyesinde evsahipliği yapıyor olacak.

Hayriye Cad. No:12
Galatasaray İstanbul
Tel : 0 212 245 99 80
Web Sitesi: http://www.cezayir-istanbul.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.