şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Klub Karaoke

Japonya’dan yola çıkan, Asya, Amerika ve Avrupa’nın tüm ülkelerinde eğlence dünyasında önemli bir yer edinen karaoke artık İstanbul’da kendisine özel bir mekanda, alternatif eğlenceyi arayan İstanbullularla Beyoğlu’nda buluşuyor…

Toplam kapasitesi 250 kişi olan ‘Klub Karaoke’ nin en önemli özelliği geleneksel karaoke tarzında özel odaların kiralanabiliyor olması.

“Karaoke 7’den 70’e herkese hitap eden tek ve en gözde eğlence anlayışıdır” diye yola çıkan Klub Karaoke’ciler, farklı sayıda grupları ağırlayabilecek 4 farklı ‘tarz’ oda yaratmışlar.

Klub Karaoke’nin ‘Tokyo’ odasını 16 kişilik kapasitesiyle, ‘Fetiş’ odasını 40 kişilik kapasitesiyle ve Zoo’yu, 100 kişilik kapasitesiyle hizmete açan Klub Karaoke, bu odaları rezervasyonla gecelik sahiplerine de veriyor. Birbirlerini tanımayan insanların bir arada karaoke yapabileceği ‘Istanbul Central’ ise 60 kişilik kapasiteye sahip ve rezervasyon gerektirmiyor.

Mekanın haftaiçi saat 18.00-21.00 arası yapmaya başladığı Happy Hour’lar Beyoğlu civarında çalışanları cezbetmeye başladı bile, zira leziz meyva karışımları ile ünlenen Klub Karaoke kokteylleri bu saatlerde %30 indirimde.

Her odanın kendine ait sahnesinde ve her açıdan rahatça görülebilen ekranları ile Klub Karaoke’nin 20.000 parçaya sahip müzik arşivinden dilediğiniz yerli parçayı, fransız ‘chanson’unu ya da 70’lerin ünlü şarkılarını seçip söyleyebilirsiniz. Doğum günlerinizde, sevgililer günü, yılbaşı, şirket kutlamalarında, bayramlarda seyranlarda Klub Karaoke sizi bekliyor olacak.

Klub Karaoke’de birçok farklı temalı gece var. Programları yakından izleyebilmek için www.klub-karaoke.com’u mutlaka ziyaret edin.

Zambak Sokak No:15
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0212 293 76 39

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.