şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Şahika

İstanbul'da gece hayatı denince akla gelen ilk mekanlardan olan Şahika, her katında ayrı bir format ile müşterilerine tatmin edici bir hizmet sunmakta.

Nevizade'nin ünlü mekanlarından Şahika, aynı zamanda önemli bir buluşma noktası. Her akşam birileri mutlaka Şahika'da buluşur, akşama kadar görülmeyen arkadaşlar mutlaka Şahika'da bulunur. Sokağa bakan kısmı, her zaman hareketli ve cıvıl cıvıl olan mekanda bira eşliğinde uzun dost sohbetleri yapılıyor. 150 yıllık geçmişe sahip olan bir binada bulunan Şahika'nın ara katları ve terası da farklı konseptlere sahip. Mekan 19.00-04.00 arası hizmet vermekte.

Müzikler genellikle chill out, alternatif, 80'ler, prograsif ve elektronik tarzında. Mekanın meyhane kısmında, meze kültürünün en seçkin örnekleri sunuluyor. Meyhane, özel organizasyonlara da açık ve isteğe göre, fasıl grubu da eşlik ediyor eğlenceye. Pub kısmı ise başka bir alem. Şahika'nın mutfağında, dünya mutfağından seçmeler var. En çok ilgi görenler ise makarna ve krepler. Özel güvecin tadına da mutlaka bakmak lazım. Şahika'nın terası ise açık hava alemlerini en keyiflilerinden. Terasta yemek ve içki keyfi bir başka tabii. Terasta eğlence de garanti diyorlar. Üşenmeyip çıkmalı. Mekanda rezervasyonla fix menü uygulaması da yapılıyor. Grup yemeklerine de uygun bir mekan Şahika. Nevizade'de eğlence için Şahika, bulunmaz bir mekan.

Nevizade Sok. No: 17
Taksim İstanbul
Tel : 0212 249 61 96

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.