şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Escape Casablanca Pera

Nostaljik eğlence atmosferine kaçış adresiniz...

2005 yılında Kuruçeşme’de faaliyet göstermeye başlayan Escape İstanbul gece kulübü, 20 Haziran 2008 tarihinden itibaren, Beyoğlu Tepebaşı’nda “Eski Kazablanka Gazinosu” olarak bilinen tesiste hizmet vermeye devam etmektedir.

1945'de gazino kültürünün doğduğu mekan olan ve Zeki Müren’in gazinosu olarak da bilinen ve bir dönemin tarihine tanıklık eden Kazablanka Gazinosu’nun nostaljisini ve nezihliğini Escape İstanbul işletmesi bizlere tekrar yaşatmaktadır.

Damak tadınızı eşsiz sunumlarla birleştirmeyi başaran Escape Casablanca Pera, 250 kişi oturma düzeni, 800 kişi kokteyl düzeninde kapasiteye sahip ve 14 kişilik VIP salonu ile özel organizasyonlarınız,davetleriniz,grup yemekleriniz ve özel toplantılarınız için sizlere nezih bir ortam ve birbirinden farklı alternatifler sunmaktadır.

Escape İstanbul işletmesi yeni bir anlayışla Casablanca Pera'da; bar, cafe, restorant ve Braseri olarak hizmet vermektedir.Escape Casablanca Pera,Türk ve Osmanlı mutfağından lezzetleri, şık ve kaliteli ortamında sizlerle buluşturmaktadır.Herkesin dilediği lezzeti bulabileceği zenginlikte olan mönüsü; kahvaltı, başlangıç,sandviç, salata, makarna, et, balık-deniz ürünleri yanı sıra yerli ve yabancı kahveler ile alkollü ve alkolsüz içecekleri barındırıyor.

Tesiste otopark ve vale hizmeti mevcut olduğundan Beyoğlu’nda yaşanan otopark sıkıntısını “Escape Casablanca Pera’da” yaşamayacaksınız.

Refik Saydam Cad. No: 15-A/17-A Tepebaşı
(Tepebaşı Flash Tv Karşısı)
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0212–243 65 65
Web Sitesi: http://www.escapeistanbul.com

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.