şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Taps

İlk kez Nişantaşı Atiye Sokak’da tanıştığımız, Türkiye’nin ilk özel üretim birası TAPS, yeni restoranı ile keyfin, estetiğin, tarihin, eğlencenin, hazzın, lezzetin ve sanatın tam orta yerinde, Asmalı Mescit’de yerini aldı …

Özel üretim buz gibi biraları, dünya mutfağından zengin yemek menüsü ile Asmalı Mescit’in en yenisi olan TAPS, tarihi binasındaki özel dekorasyonu ile bira tutkunlarını ağırlıyor.

Tünel’deki tarihi Geçit Han’ın arka çıkışındaki tarihi binada açılan TAPS Asmalı Mescit, Red Ale, Kölsch, Strong Ale şişe biraları ve dört farklı lezzetteki fıçı birası ile, bira tutkunlarına hitap ediyor.

Giriş katındaki bar bölümünde, ayakta bira ve yanında lezzetli aperatifler alınırken, ikinci katındaki restoran bölümünde, közlenmiş biber çorbası, somon wrap, tequila fettuccine, cajun baharatlı tavuk, Belçika usulü marine midye gibi, dünya mutfağından farklı lezzetlerin yer aldığı zengin bir menü sunuyor.TAPS bira çeşitlerinin yanı sıra zengin şarap ve alkollü içki seçenekleri ile her damağa hitap ediyor.

Asmalı Mescit TAPS, özel üretim biraları, dünya mutfağından lezzetleri ve her akşam DJ müzikleri ile bira tutkunlarına TAPS keyfini yaşatıyor.

Butik bira anlayışıyla, bira kültürüne farklı bir boyut getiren TAPS, restoranlarında düzenlediği ilgi çekici partilerle de adından söz ettiriyor. Nişantaşı’ndaki restoranında, Türkiye’nin ilk sokak partisini düzenleyen TAPS, Asmalı Mescit’de de bu geleneğini sürdürecek.Sofyalı sok No:11 Asmalı Mescit
Beyoğlu İstanbul
Tel : 0212 245 76 10

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.