şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Panino Giusto

İlk şubesini İstinye Park’ta açan, İtalyan mutfağı meraklılarının uğrak noktası haline gelen dünyaca ünlü İtalyan gurme restoran cafe zinciri Panino Giusto sandviç yeme alışkanlığını yemek yeme sanatına dönüştürüyor. Avrupalı gurmelerin “Milano’nun en iyisi” şeklinde nitelendirdiği dünyaca ünlü panini ekmeği, panini zevkini maksimize eden ve her biri üretildiği en iyi bölgeden temin edilen şarküteri ürünleri ile Panino Giusto’nun sandviçleri İtalyan lezzeti tutkunlarının vazgeçilmezi oldu.

Panino Giusto, en az menüsündeki diğer lezzetleri kadar iddialı olduğu 21 adet spesiyal, 5 adet geleneksel sandviçinin yanı sıra 4 adet de tost seçeneği ile her damak zevkine uyacak alternatifler sunuyor. Panino Giusto’da sandviç keyfi; yanında sunulan Akdeniz yeşillikleri ve cherry domatesin yanı sıra kızartılmadan özel olarak biberiye ve sarımsakla marine edilerek fırında pişirilen patates ile maksimize ediliyor.

Sandviçlerin lezzetinde; içinde bulunan her biri özel bölgelerinden getirilen peynirler, prosciutto ve salamlar kadar onların panini ekmeği arasında diziliş sırası da rol oynuyor. Ziyaretçilerini sıcak ve keyifli ortamıyla karşılayacak olan Panino Giusto’da sandviçin yanı sıra yüzde 95’i ithal edilen farklı Akdeniz lezzetlerini bir arada bulmak mümkün

1979 yılında kurulan ve İtalya’da gurme restoran & cafe zinciri konusunda bir numara olan Panino Guisto’nun zengin mönüsü ile Türk tüketicisini buluşturmak amacıyla Türkiye’ye getirdiklerini söyleyen Başak Balaban “İlk restoran cafeyi İstinye Park’ta açtık, hedefimiz önümüzdeki 3 yıl içerisinde farklı noktalarda 6 yeni zincir restoran & cafe açmak” diye belirtti.

İstninye Bayırı Caddesi 34460
İstinye Park
İstinye İstanbul

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.