şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Yan Gastrobar

Bu sene 15. yaşını kutlayan Roxy, geçtiğimiz sene Yan Gastrobar’ı açtı. Roxy’yi uzun yıllardır tanıyan dostlar ve kısa zamanda edinilen müdavimlerle, Yan Gastrobar hiç yabancılık çekmeden kısa sürede kentin yeme-içme hayatındaki yerini aldı.

Şef Alanur Erdoğan, hazırladığı kış menüsünü yemek yemeyi keyif haline getirenlerin beğenisine sunuyor. Sonbahar-kış menüsünün öne çıkanları: zenginleşen “Büyük Lokmalar”, yeni eklenen Yan'a özel salatalar ve sebzeli küçük güveçler… “Bar Lokmaları”nda ise her içki ve kokteyle hitap edecek çeşit çeşit alternatifler mevcut: Deniz mahsullü kroket, sebzeli mücver, baharatlı patates, çıtır karides gibi… Bu sezon barmen Atilla’nın hazırladığı “Satsumalı Kokteyller”in tadı damağınızda kalacak. Tabi ki her zaman yeni tatlar keşfetmek isteyenler için doğru yer yine Yan Gastrobar; çünkü geniş içki menüsüyle bu sene de zengin seçenekler sunuyor. Yan gecelerindeki başka bir yenilik ise açıldığı ilk günden beri tanıdığınız DJ Hayko ile her çarşamba 80’ler ve 90’lar; her salı Roxy’nin cuma gecelerin müziği ve eğlencesinden aşina olduğunuz Kaan ile funk müzik sevenler dansa ve eğlenceye doyuyor.

Yan Gastrobar yenilenen 3. katıyla size bambaşka bir ayrıcalık sunuyor: Farklı, şık ve rahat dekoruyla kendinizi özel hissettirmek için bire bir. Diğer katlara göre daha hafif müzik konseptiyle, 3. katın asıl ayrıcalığı ise mekânın aynı zamanda bir sanat galerisi olması. Yemeğinizin tadını duvardaki fotoğraf sergisiyle çıkartırken, isterseniz bu keyfi evinizin duvarlarına da taşıyabilirsiniz. Bu sene de özel partileriniz için 4. kat hizmetinizde. 60 kişiye kadar olan partileriniz için bu katı size özel dizayn ettik: şık barı, rahat koltukları, ses ve ışık donanımıyla davetlerinizin vazgeçilmezi olacak. Bu katı kiralayanlar kendi mekânının patronu olma zevkini yaşayacak.

Bu sezonda Yan’da eğlencenin adı “Yan Geceler”. Yan Gastrobar her ayın son haftası düzenlenecek olan konsept geceleriyle unuttuğunuz ya da özlediğiniz anları Yan’da sizlerle buluşturarak her ay değişik bir eğlence keyfi sunuyor.

Bu akşam ne yapacağınıza hala karar veremediyseniz, gelin Yan’da hep beraber kışın keyfini çıkaralım!

Sıraselviler Cad. Aslanyatağı Sok. No:1-3
Taksim İstanbul
Tel : 0212 249 12 83

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.