şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Tuus

Akdeniz mutfağını nasıl bilirsiniz?
Sağlıklı, sıcak ve samimi?
Hafif, renkli ve ilgi çekici?

Elbette tüm bu özellikler, Akdenize kıyısı olan bir ülkede yaşayan herkesin bildiği şeyler… Ancak belki de Akdeniz mutfağını benzersiz kılan en önemli şey, bu sıcak lezzet anlayışının bitmez tükenmez yenilikleri ile insanı her an şaşırtabilmesinde gizli…

Nişantaşı Sofa Otel’in içerisinde yer alan TUUS, sahip olduğu farklı değerlerle, yeni nesil Akdeniz mutfağından şaşırtıcı örnekler sunan gerçek bir ayrıcalıklar mekanı konumunda. Latince “Senin” Yerin! anlamına gelen TUUS’un Conde Nast listesindeki tek Türk restoranı oluşu, belki de bunun bir kanıtı.
Şehrin en işlek noktasında sakinlik ve sıcaklık sunan farklı konumu, geleneksel bir bakış açısı ile modernizmi birleştiren dekoru, duvarları süsleyen sanat eserleri, mekanın kalbinde yer alan dikkat çekici şarap mahzeni ile şimdiden klasikleşmiş bir restoran haline gelen TUUS, kış sezonunda yine bir farklılığa imza atıyor.

Uluslararası yeme-içme arenasının en dikkat çeken isimlerinden biri olan Napolili genç şef Giovanni Terracciano’yu İstanbullu lezzetseverler ile buluşturuyor.

TUUS, Giovanni ile kışa hazır!
TUUS’un Giovanni ile buluşması, dünya çapında uzun arayışların, aynı zamanda ortak bir düşünce tarzının eseri. Çünkü genç şefin mutfak felsefesi, TUUS’un anafikri ile aynı: “Klasikleşmiş bir lezzet anlayışının, modern dokunuşlarla yeniden vücut buluşu!”
Bir Türk ile evli olan Giovanni, Türk damak tadını yakından tanıyor? yeni nesil Akdeniz lezzetlerini geleneksel dokunuşlar ile birleştiriyor. Farklı yemek zevkleri ve yaşam biçimleri TUUS’da ortak bir felsefenin çatısı altında bir araya geliyor. “Senin yerinde!” herkes kendi zevkini bulabiliyor.

İşte tüm bunlar, bu kış da TUUS’u vazgeçilmez kılıyor!

Teşvikiye Caddesi No: 123
Nişantaşı İstanbul
Tel : 0212 224 81 81
Fax : 0212 224 06 03
Web Sitesi: http://www.tuus.com.tr

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.