şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Carlo Pizza

İtalyan mutfağı denince ilk akla gelen birkaç yemekten biri olan pizza, gerçek kimliği ile artık Türkiye’de… Carlo Pizza, İstanbul’da açtığı ilk şubesi ile pizzanın gerçek tadını pizza sevenlerle buluşturuyor. Menüsünde şuanda 24 çeşit pizza bulunan ve yakın zamanda bu sayıyı 46’ya çıkarmayı planlayan Carlo Pizza, bu özelliği ile Türkiye’nin ilk gerçek “pizzeria”sı olma özelliğine sahip.

Türkiye’de de artık gerçek pizzayı, gerçek “pizzeria” da yemek Carlo Pizza sayesinde mümkün. İlk şubesini Nisan ayında İstanbul’da sade bir törenle açan Carlo Pizza, gerçek İtalyan pizzasının lezzetini, özgün bir pizzeria atmosferi içinde müşterileriyle buluşturuyor. Pizzasının ünü şimdiden yayılan Carlo Pizza’ya İstanbul’un her yerinden pizza severler gelmeye başladı bile. Mekanın orijinal konsepti, sıcak servisi ve müthiş pizzaları gelenlere muhteşem bir pizza keyfi yaşatıyor.

Genç bir girişimci olan, Bilgi Üniversitesi Ekonomi bölümü ve London School of Economics mezunu Tayfun Kürşat Tayfur’un kurduğu Carlo Pizza, ne soğuk plastik malzemelerin kullanıldığı küçük bir pizza dükkânı, ne de insanların içine girmekten korkacağı ağır bir İtalyan restoranı. Özgün ve sıcak atmosferiyle yakaladığı konsept ile Carlo Pizza, bütün Türkiye’de kaliteli, uygun fiyatlı ve gerçek İtalyan pizzası yenebilecek neredeyse tek mekan. Carlo Pizza’da müşterilere hali hazırda 24 farklı pizza çeşidi sunuluyor. Yakın bir gelecekte ise menüdeki pizza çeşidinin 46’ya çıkarılması hedefleniyor.

Tayfun Kürşat Tayfur, Carlo Pizza’yı bizzat ziyaret etmek ve gerçek pizza tadını keşfetmek isteyenleri, Başakşehir’deki restorana davet ediyor…

Başakşehir 5.Etap Center Alışveriş Merkezi No:4
Güneşli
İstanbul
Tel : 0212 488 12 52

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.