şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Pep Tapas

Ana malzemeleri İspanya’dan gelen 40’ın üzerinde sıcak ve soğuk “tapas” çeşidi ve özel İspanyol şarapları ile Pep Tapas, sizleri İspanyolların dediği gibi “tapalamaya” davet ediyor! ( Vamos a tapear!) Tapas Bar vitrini, şık dekorasyonu, cana yakın personeli ve tamamı orijinal İspanyol yemeklerinden oluşan menüsü ile Pep Tapas, size leziz bir İspanyol deneyimi yaşatmaya hazır!

Pep Tapas, ana malzemeleri İspanya’dan özel olarak getirtilen birbirinden lezzetli tapas seçenekleri ile İstanbulluları bu çok özel dünya mutfağıyla ilk kez tanıştırıyor. İstinye Park’ta hizmete giren Pep Tapas, adını Barcelona’daki dünyaca ünlü tapas restoranı olan “Cal Pep”(Plaça de Les Olles, 8, Barcelona)’ten alıyor; çünkü Pep Tapas’ın nefis menüsünün arkasındaki isim, dünyanın en iyi restoranları arasında sayılan ve dünyaca ünlü gurmelerin ve starların da müdavimleri arasında olduğu Cal Pep’in meşhur şefi “Pep Manubens” ve oğlu “Jordi”. Cal Pep’in müdavimleri arasında Woody Allen, Steven Spielberg, Nicholas Cage gibi daha birçok isim var. Cal Pep’in önünde uzun kuyruklara sebep olan bu nefis lezzetler şimdi Barcelona’dan sonra ilk kez İstanbul’da.

İspanya’nın hemen hemen her restoranında bulunan meşhur içkisi Sangria da Pep Tapas’ın içecek menüsünde bulunuyor. Katalunya’da Parellada, Macabeo ve Xarello gibi yöresel üzümlerden üretilen Cava adlı köpüklü İspanyol şarabı mekanda servis ediliyor. İspanyol şaraplarını da ister şişe olarak ister kadehte tadabilirsiniz.

Pep Tapas’da yemeğinizi birbirinden lezzetli tatlılardan biriyle noktalayabilirsiniz. Ünlü Crema Catalana (Katalan usülü pudding), özel armut tatlısı, Tarta de Santiago (bademli turta) bu seçeneklerden sadece birkaçı.

İstinye Park
İstinye İstanbul
Tel : 0212 345 52 68

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.