şehir rehberi
 
kültür-sanat
Anneler Günü
Babalar Günü
Ramazan Özel
Yilbasi Özel
Sevgililer Günü
Konserler
Etkinlikler
Tiyatrolar
Opera&Bale
Sergiler
Kurslar
yeme-içme
Gözde Mekanlar
Kahvaltı-Brunch
Balık Mekanları
Gece Rehberi
Restoran Arama
Cafe-Bar Arama
Yemek Tarifleri
gezi
Boğaz Tekne Turları
Yakın İstanbul
Semtler
Eski İstanbul
Konaklama
hobi&spor
Spor
Yüzme Havuzları
Yaz Okulları
röportaj
Pinhani
Enis Karslıoğlu
Murat Makar
Yüksek Sadakat
Ayşenur Yazıcı
Hüseyin Köroğlu
Tuncay Takmaz
Dervis Zaim
Ömer Albayrak
Çelik Gülersoy
Mehmet Ali
Bulutsuzluk Özlemi
Ceyhun Yılmaz
Yusuf Ahmet Kulca
Başaran Ulusoy
Mario Levi
Sunay Akın
Tüm liste...
alışveriş
Alışveriş Merkezleri
Eftalya

Sizlere lezzetin, görüntü ve ambiyansla bütünleştiği, özel bir mekanda bulunmaktan duyacağınız keyfi en üst noktada sunuyoruz.
Her türlü taze balığın yanında, yerel otlarla hazırlanmış lezzetli mezeler, balık krep, balık köftesi, Eftalya Special ve tabii ki lakerdayı da Eftalya’da bulabilirsiniz…


Eftalya, boğazın tanınmış restaurantlarında uzun yıllar şeflik yapmış deneyimli 4 kişilik bir ekiple kuruldu. Vedat Bedir 'İskele Restaurant'tan, Burhan Yavuz 'Fishmekan'dan, Ömer Önder 'Mavi&Yeşil'den, Sedat Çelik ise 'Bebek Balıkçısı'ndan ayrılıp bir araya gelerek zengin bir menüye sahip Eftalya’yı hazırlayıp müşterilerinin hizmetine sundular.

Eftalya'nın dekoru, denizi çağrıştırır bir ambiyansa sahip. Eftalya’nın duvarlarını çok özel deniz kızı ve denizaltı rölyef tabloları süslüyor. Mekan düzeni; huzur, sadelik ve özen duygusunu yansıtacak bir anlayışla hazırlanmış. Oturma düzeni, konuklarınızla özel sohbetlerinizi başkalarını rahatsız etme çekincesi duymadan yapabileceğiniz ferahlıkta. Masalardaki aksesuarlardan, servis malzemelerine, varolan herşey size sunulan ayrıcalık duygusunu yansıtacak incelikli bir zevkin ürünü.

Eftalya, boğazın eşsiz panaromasıyla iç içe olmanın keyfini doyasıya yaşayacağınız, nezih bir atmosfere sahip.

Yemekten sonra mevsime uygun özel tatlılarımızın ve meyve spesiyalitelerimizin tadına bakıp; üzerine kahve, expresso veya cappucino’nuzu içmenizi mutlaka öneriyoruz. Bütün bu ayrıcalıkları ve lezzetleri paylaşmak için sizleri Arnavutköy’ de herşeyin detaylarla güzelleştirildiği Eftalya’ya bekliyoruz.

Arnavutköy 1. Cadde No:32
Arnavutköy İstanbul
Tel : 0212 287 21 40
Fax : 0212 287 31 65
Web Sitesi: http://www.eftalya.net

  TL TL TL TL  Fiyat Bilgisi  


Not:
Sitemizde mekanlara ilgili yer alan bilgiler değişkenlik gösterebilir. Emin olmak için mekanlarla iletişime geçebilirsiniz.